Reddit’in MOON Token’ı Canlanıyor: Fiyatı %100 Arttı

Bitcoin Haber

Reddit’in kapalı topluluk puanı programı r/cryptocurrency subreddit’ine özel topluluk token’ı MOON, subreddit moderatörlerinin projeyi bağımsız olarak canlandırma girişimi sonrası son 24 saatte %100’den fazla değer kazandı.

Reddit yöneticileri MOON sözleşmesini sonlandıracak ve bu sürecin ay sonunda tamamlanması bekleniyor. Yapılan bu eylem kalıcı olacak ve süreç tamamlandıktan sonra sözleşmede herhangi bir değişiklik yapılamayacak.

MOON token’larının sözleşme taşındıktan ve sonlandırıldıktan sonra yeni token üretilmeyeceği, topluluk hesabı olan “Community Vault” içinde tutulan tüm MOON’ların yakılacağı belirtildi. Bu yakma işleminden sonra MOON’un toplam arzı yaklaşık 125 milyondan 83 milyona düşecek.

MOON’un fiyatı son 24 saat içinde %140 arttı ve işlem hacmi 2.4 milyon doları aştı. MOON şu anda merkezi kripto para borsası Kraken ve merkezi olmayan borsa SushiSwap’ta aktif olarak işlem görmekte.

Reddit’in yaklaşık üç yıl süren blockchain tabanlı Topluluk Puanları programını, sürdürülebilir olmayan maliyet ve belirsiz düzenleyici ortam nedeniyle sonlandırdığı, bu kararın ardından MOON’un fiyatının %85, r/Fortnite subreddit’inin Bricks (BRICK) token’ının fiyatının %67 ve r/ethtrader subreddit’inin Donut (DONUT) token’ının fiyatının %65 düştüğü ifade edildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Ağında Yükselen İşlem Ücretleri ve BTC’nin Teknik Beklentisi

Sonraki Haber

IoTeX Coin: Güvenilir Nesnelerin İnterneti İçin Yenilikçi Platform

İlgili Haberler