Quantfury Uygulaması Türk Kullanıcılara Kapılarını Açıyor

İlayda Peker
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

İnsanların cep telefonları ile kolayca Kripto Para, Altın/Gümüş/Petrol gibi emtialar, döviz kuru pariteleri ve yabancı hisseler üzerinden işlem yapmalarını sağlayan Quantfury, uygulamalarına yaptığı yeni güncelleme ile artık tamamen Türkçe bir arayüze sahip. Türkçe dil desteği ile birlikte firma resmi olarak Türkiye pazarına da giriş yapıyor.

Kanada, Bahamalar ve Doğu Avrupa’da ofisleri bulunan Finansal Teknoloji firması Quantfury, bugün Dünya’da aylık olarak 15 milyar dolara yakın işlem hacmine aracılık ediyor. İnsanların tek tık ile pek çok piyasada hem long hem de short işlem açmalarını sağlamak için geliştirdikleri kolay kullanımlı mobil uygulama bugün Rusya, Latin Amerika, Avrupa Ülkeleri ve Uzak Doğu’da popüler bir şekilde kullanılıyor. Uygulamada tüm işlemler sıfır komisyon ile gerçekleşiyor, firmanın bunu nasıl sağladığını sorduğumuzda kullanıcılarının trade işlemlerinden elde ettikleri verinin analizi ile kendileri de işlem yaparak bunu mümkün kıldıklarını söylüyorlar.

Türkiye’de kripto paralara olan merakın giderek artmasını potansiyel olarak gören firma uygulamalarına Türkçe desteği getirerek yerli yatırımcıların beğenisine sunuyor. Uygulamayı indirdikten sonra hızlı bir şekilde hesap açmak mümkün. Quantfury uygulamasında giriş ve çıkışlar kripto para ile gerçekleştiriliyor. BTC, ETH, USDT ve DASH gibi kripto paralar ile uygulamaya sermayenizi aktarıp anında işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı indiren kullanıcılar oluşturdukları davet kodu ile arkadaşlarına da uygulamayı önererek her yeni üye için 15 dolar ila 250 dolar arası bir ödül kazanıyorlar. Ödüller BTC ya da ETH gibi bir kripto para ya da ABD Borsalarından hisse olarak verilebiliyor. Toplamda 750dolarlık ödüle kadar toplama imkanı bulunuyor. Ödülleri alabilmek için uygulamaya minimum 100 dolar bakiye yüklenmesi gerekiyor, 30 gün sonra ise ödüllerin tamamını çekmek mümkün.

Uygulamayı ücretsiz olarak Apple App Store ve Google Play Store’dan indirmek mümkün.

Quantfury Uygulamasını İndirmek İçin: https://onelink.to/quantfury-tr
Quantfury Websitesi: https://quantfury.com/tr/

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Coingate XRP Hamlesinde Geri Adım Attı: XRP, Yeniden Listelenecek

Sonraki Haber

SEC Üyesi: Bitcoin’i (BTC) Yasaklamak Neredeyse İmkansız!

İlgili Haberler