PrimeBit’ten 5000 USDT Ödüllü Yarışma: PrimeBit Demo İşlem Yarışması

İlayda Peker
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

PrimeBit, çevrimiçi olarak Bitcoin, Ethereum ve Litecoin sözleşmeleri borsası için en iyi seçimlerden biri. PrimeBit yatırım uygulaması, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kripto sözleşmeleri satın almanıza veya satmanıza olanak tanıyor. Anında e-posta adresinizle kaydolabilir ve 19 Ekim 2020 ile 15 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek PrimeBit Demo İşlem Yarışması‘na katılabilirsiniz. Toplam 5000 USDT ödül havuzu katılımcılar için hazır!

Yarışmaya katılım oldukça basit. E-posta adresinizi kullanarak PrimeBit’te ücretsiz bir demo işlem hesabı oluşturuyorsunuz.. Kaydolduktan sonra, demo hesabınızda 5000 USDT demo depozitosu alacaksınız. Tek yapmanız gereken, demo fonlarını kullanarak işlem yapmak ve olabildiğince çok gelir elde etmek. Herhangi bir risk bulunmuyor ve gerçek para yatırmanıza da gerek yok.

Yarışma dönemlerinde elde edilen en yüksek gelire sahip yatırımcılar, 5.000 USDT ödül havuzundan pay alacaklar. Verilecek ana ödül 1.000 USDT ve her hafta 1.500 USDT tutarında yan ödüller verilecek.

Bunlara ek olarak 21 Eylül ile 15 Kasım arasında PrimeBit’e katılan tüm yatırımcılar, 16 Kasım’dan itibaren 14 gün boyunca ücretsiz canlı yatırım hesabı sahibi olacak. Herhangi bir yatırım yapmadan PrimeBit’te işlem yaparak bu dönem boyunca sadece demo fonlarla işlem yaparak gerçek para kazanabilirsiniz!

Demo Hesabı Nedir?

Demo işlem hesabı, alım satım pratiği yapmanın ve işlem ortamı hakkında risk almadan daha fazla bilgi edinmenin iyi bir yolu olarak nitelendiriliyor. Herhangi bir gerçek sermaye kullanmadan gerçek piyasa verileriyle piyasanın nasıl çalıştığını görebilir ve gerçek zamanlı işlem akışlarını deneyimleyebilirsiniz.

Demo hesabının sağladığı avantajlar:

  • Deneyim kazanın: Demo hesapları, bir işlem yapmak için size demo veya yapay fonlar verilen bir işlem simülatörü gibi çalışıyor. Bu şekilde işlem platformunda gezinebilir ve gerçek parayı riske atmadan işlem sürecinin nasıl işlediğini görebilirsiniz. Kullanıcılar bir pozisyonu nasıl açıp kapatacağını, durdurma veya limit uygulama gibi temel süreçleri ilk önce öğreniyor ve marj gereksinimleri hakkında bilgi ediniyor. Bunların hepsi sadece demo fonları kullanılarak yapıldığı için herhangi bir risk barındırmıyor.
  • Sıfır riskle alım satım pratiği: Demo hesaplar demo fonlarında çalışsa da, gerçek hesapların gerçek alım satımlar için kullandığı gerçek zamanlı piyasa verilerini kullanırlar. Temel bilgileri öğrendikten sonra Bitcoin gibi gerçek enstrümanlarla alım satım pratiği yapabilir, piyasanın nasıl hareket ettiğini görebilir ve pozisyonlarınızı kontrol edebilirsiniz.
  • Grafik ve işlem araçlarını öğrenin: Yatırımcıların sağlam işlem kararlarına ulaşmalarına yardımcı olabilecek gerekli araçları kullanmaları önemlidir. Bir demo hesabı ile yatırımcılar para yatırmadan önce bir platformun araçlarını ve grafik mekanizmalarını öğrenmek için zaman ayırabilirler.
  • İşlem stratejilerini test edin: Bir demo hesabı, sıfır riskli işlem stratejileri geliştirmede yeni başlayanlar ve deneyimli yatırımcılar için mükemmel bir araçtır. Alım satım fikirlerini gerçek piyasa koşullarında kolayca test edebilir ve piyasa geliştikçe çalışıp çalışmadıklarını görebilirler. Böylece yatırımcılar gelecekte karlı işlemler elde etmek için yatırım becerilerini ve karar verme süreçlerini geliştirebilirler.

Bugün kaydolarak ve 19 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında PrimeBit Demo Ticaret Yarışması‘na katılabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.


Total
5
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin SV Ağındaki Büyümenin Sebebi Belli Oldu!

Sonraki Haber

Ekim Ayı Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Neler Getirecek?

İlgili Haberler