PrimeBit Demo Yarışmasında 5.000 USDT Ödül Dağıtıyor!

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

PrimeBit özellikle Bitcoin, Litecoin ve Ethereum kontratları konusunda önde gelen kripto para borsalarından birisi. Kripto para borsası  traderların 200 kata kadar kaldıraçla eşler arası ve ücretsiz alım satım yapabileceği bir borsadır.

PrimeBit Demo alım satım yarışması resmi olarak başladı. Bu yarışma herkesin herhangi bir risk almadan ve gerçek sermayesini riske atmadan kripto para alım satımı yapabilmesini sağlıyor. Yarışmaya katılanlar kripto para alım satımı konusunda tecrübe edebilir, yeni stratejiler öğrenebilir ve alım satım yeteneklerini yeni ödüller kazanarak arttırabilir.

Katılımcıların yarışmaya katılmak için sadece PrimeBit yarışma sayfasına giriş yapmaları ve e-posta adreslerini kullanarak kayıt olmaları gerekiyor. Kullanıcılar buraya giriş yaptıktan sonra demo yarışma hesaplarına ulaşabilirler ve ilk başta yatırılan 5.000 USDT’lik demo fon ile alım satıma başlayabilirler.

Katılımcıların bu demo fonları herhangi bir PrimeBit alım satım enstrümanı ile kullanmaları ve 19 Ekim 2020 tarihinden 15 Kasım 2020 tarihin kadar olabildiğince fazla kazanç elde etmeleri gerekiyor. Bu yarışmanın hiçbir riski bulunmuyor ve bunun temel sebebi alım satım yarışması için gerçek para kullanma gereksinimi olmaması şeklinde ifade edilebilir. Sadece demo fonlarla alım satım yapılabilmekte.

Yarışmanın sonunda ise katılımcılar elde ettikleri puanlara göre sıralanacak. Yarışma hesabında en çok kazancı elde eden yatırımcılar 5.000 gerçek USDT’lik ödül havuzundan faydalanabilecek.

Ödül Kazanma Süreci

Toplamda ödül olarak 5.000 USDT’lik ortak bir fon dağıtılacak. Ana ödül havuzu 3.500 USDT değerinde ve bu havuz küresel derecelendirmede en iyi 50 yatırımcı arasında paylaştırılacak. Birinci olan trader ise 1.000 USDT değerinde ödül kazanacak.

Buna ek olarak 1.500 USDT içeren yan ödül havuzu da her hafta 10 kazanan kişiye bölüştürülecek.

Katılımcıların Avantajları

 Katılımcılar daha fazla ödül kazanma şansına sahip. 21 Eylül tarihinden 15 Kasım tarihine kadar PrimeBit hesabı açan kullanıcılar 16 Kasım tarihinden başlayacak şekilde toplamda 14 gün alım satım hesabında hiçbir komisyon ödememe şansına sahip olacak.

PrimeBit Demo Hesabı Nedir?

PrimeBit demo hesabı aynı gerçek alım satım hesabı gibi çalışmakta. Ancak bu demo hesabında gerçek sermaye olmaksızın alım satım konusunda tecrübe edinmek için demo sermaye ile kendinizi geliştirmeniz mümkün. Bu sayede trading sürecine hakim olabilirsiniz ve gerçek para ile işlem yapmadan kendinizi üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

PrimeBit yarışmasına katılmak karşılığında kaybedeceğiniz hiçbir şey yok. Demo sermaye ile alım satım yaparak sadece tecrübe ve bilgi elde edebilirsiniz. Buna ek olarak alım satım konusunda iyi olduğunuzu keşfederseniz yarışmadan gerçek para kazanma şansına da sahip olursunuz.

Şimdi PrimeBit Demo Trading Yarışmasına kayıt olun ve 5.000 USDT değerinde ödül havuzundan ödül kazanma şansı yakalayın. 

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Bitcoinhaber, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Bitcoinhaber, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin’de Yeni Hedef Belli Oldu: Bu Rakam BTC İçin Zor Değil!

Sonraki Haber

Büyük Borsanın Sahipleri Bitcoin (BTC) Hedeflerini Açıkladı!

İlgili Haberler