Popüler Yatırımcı Bu Altcoin Projesine Dikkat Çekiyor!

İlayda Peker

Piyasanın önemli kripto para yatırımcılarından Altcoin Psycho yaptığı açıklamalarda, Cosmos (ATOM) Blockchain ağına değindi ve Cosmos ekosisteminin çok iyi adımlar attığını dile getirdi.

Cosmos Osmosis

Cosmos’taki en iyi otomatik piyasa yapıcısı (AMM) olarak adlandırılan Osmosis, 19 Haziran Cumartesi günü ilk işlem çiftlerini başlatmaya hazırlanıyor. Altcoin Psycho ise Cosmos’a bağlı token’ların değerinin ciddi artış gösterme olasılığının yüksek olduğunu söylüyor.

Yatırımcı, Osmosis’ten hangi varlıkların Osmosis platformuna bağlı olduğunu belirten bir paylaşım yaptı. Bu varlıklar ATOM, merkezi olmayan bulut depolama projesi Akash (AKT), çevre odaklı Regen Network (REGEN), şifreleme platformu Sentinel (DVPN), birlikte çalışabilir merkezi olmayan finans (DeFi) aracı Persistence (XPRT), zincirler arası AMM Iris Network (IRIS) ve merkezi olmayan açık kaynaklı blok zinciri platformu Crypto.com’un token’ı CRO.

Yatırımcı, “heterojen blok zincirleri arasında güvenilir, düzenli ve kimliği doğrulanmış iletişim için uçtan uca, bağlantı odaklı, durum bilgisi olan bir protokol” olan IBC’ye (blok zincirler arası iletişim) bağlı herhangi bir varlığın hızla yükseleceğini düşünüyor.

Yatırım Stratejisi

Altcoin Psycho işlem yaparken yatırım stratejisini genellikle, teknik analizden daha fazla temel inanca ve geliştirmelere bağlı olarak şekillendirdiğini ifade ediyor. Yatırımcı konuyla ilgili olarak, “Ben bir fiyat hareketi yatırımcısıyım, ancak en büyük kazananlarım her zaman projeye dayalı işlemler olmuştur. Bir proje üzerine erken yatırım yapmak, iyi bir TA tabanlı girişten önemli ölçüde daha iyi performans gösterecektir.” sözlerini kullanıyor.

Ayrıca, kripto borsası Bitfinex‘teki büyük açık pozisyonlardan elde edilen kanıtlara dayanarak, bir grup kripto balinasının piyasada short pozisyon almaya hazırlandığını tahmin ediyor.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kraken CEO’su: Elon Musk BTC Madenciliği Üzerine Daha Fazla Çalışmalı

Sonraki Haber

CPI ve dVest, BSC’de DEX Tabanlı Otomatik Piyasa Yapıcı dDEXX’in Lansmanını Duyurdu

İlgili Haberler