Popüler Analistten Açıklama: Az Bilinen Bu Token Büyük Artış Yaşayacak!

İlayda Peker

Popüler kripto analisti Coin Bureau yaptığı açıklamalarda, küçük bir hacme sahip olan ve henüz popüler olmayan ancak büyük yükseliş potansiyeli bulunan bir kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

Bu Coin’e Dikkat: Litentry

Yakın tarihli bir YouTube videosunda Coin Bureau, az bilinen altcoin Litentry’nin (LIT) yükselişe geçtiğini iddia etti ve kimlik kaynak protokolünün dikkate değer bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu dile getirdi.

Coin Bureau’nun açıklamalarına göre Litentry, piyasada önemli bir soruna çözüm getiriyor ve belirli bir piyasada ilk olma özelliği taşıyor. Litentry’i “son zamanlarda karşıma çıkan en umut verici projelerden biri” olarak nitelendiren yatırımcı, LIT’in yükseliş için tüm gereksinimleri karşıladığını dile getirdi.

Liternity Nedir?

Substrate blok zinciri üzerine inşa edilen protokol, merkezi olmayan kimlik (DID) kaynağı, doğrulaması ve kredi hesaplamasını yürütmek için tasarlandı. Coin Bureau ise proje ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Beni Litentry’ye gerçekten çeken şey, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında çözdükleri sorundu. Herhangi bir ekosistemde benzer kimlik temelli doğrulamalar sunan bir proje görmemiştim veya duymamıştım.” ifadelerini kullandı.

Buna ek olarak Coin Bureau’nun açıklamalarına göre Litentry, çoğu DeFi projesinde olmayan bir şeyi çözmeyi hedefliyor: Cüzdan adreslerinin benzersiz kimliğini doğrulamak. Bu da projeyi çok büyük potansiyele sahip hale getiriyor.

Polkadot ve Litentry

Coin Bureau’ya göre kripto para biriminin Polkadot üzerinde piyasaya sürülmüş olması da başka bir yükseliş sinyali olarak nitelendiriliyor. Çünkü analiste göre Polkadot üzerinde piyasaya sürülen projelere büyük bir talep oluyor ve sadece bu bile yükseliş beklemek için yeterli.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) ve Altcoin’ler Geçen Haftanın Kayıplarını Geri Alabilecek Mi?

Sonraki Haber

Microstrategy 15 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin Satın Aldı

İlgili Haberler