Popüler Analiste Göre Bu Kriptoların Artık Zamanı Geldi!

İlayda Peker

Popüler bir kripto yatırımcısı ve analisti, kripto piyasasının merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünün, 2017’nin uzun süreli boğasını utandıracak bir yükseliş evresinden geçmeye hazır olduğunu dile getirdi.

DeFi Token’larına Dikkat

Sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen yatırımcı 82.000 Twitter takipçisine, şu anda DeFi varlıklarına yatırım yapmanın, fiyatı 2016 yılında yaklaşık 1.00 dolar ile 19  dolar arasında Ethereum yatırımı yapmaya benzer olduğunu ifade etti.

“DeFi balonu, işler gerçekten iyi giderkenki ICO balonunu çocuk oyuncağı gibi gösterecek.” ifadelerini kullanan analist, “Pek çok insan DeFi’nin ne anlama geldiğini bile bilmiyor. Şu anda DeFi’ye girmek, 2016’da ETH satın almaya benzer.” sözleri ile devam etti.

Ayın başında kripto yatırımcısı, Reserve Rights stablecoin protokolünün yardımcı token’ı olan Reserve Rights Token’e (RSR) dikkat edilmesi gerektiğini açıkladı.

Ayrıca merkezi olmayan zincirler arası likidite token’ı THORchain‘e (RUNE), merkezi olmayan borsa SushiSwap‘in (SUSHI) yönetişim ve likidite token’ına ve merkezi olmayan türev borsası Serum‘a (SRM) yatırım yaptığını dile getirdi.

SNX, ADA ve ALGO

Buna ek olarak analist, sentetik varlık protokolü Synthetix (SNX), akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) ve proof of staker blok zinciri protokolü Alogrand‘ı (ALGO) “zamanı gelmiş” paralar olarak adlandırıyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin’e gelince yatırımcı, yatırımcıların BTC’nin bir numaralı değer deposu varlık olarak neredeyse rakipsiz kaldığını anlamaları gerektiğini “Önümüzdeki altcoin sezonunda, yeni bir ‘Ethereum katili’ için pek çok anlatı olacak. Bir Bitcoin katili için ise hiç anlatı olmayacak. Ben bir maksimalist değilim ama bunu aklınızda bulundurun.” sözleri ile ifade ediyor.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Eski Kanada Başbakanı: “Bitcoin (BTC) Rezerv Para Olabilir”

Sonraki Haber

Hack Saldırısına Uğrayan Borsa Kepenk İndirdi

İlgili Haberler