Popüler Analiste Göre Bu 5 Kripto Para Birimi Ralli Sinyali Veriyor

İlayda Peker

Kripto stratejisti ve yatırımcı Scott Melker, yaptığı son açıklamalarda Binance Coin’in (BNB) de içinde bulunduğu 5 kripto para biriminin ciddi artış sinyalleri verdiğini ifade ediyor. Analiste göre bu kripto para birimleri yükseliş sinyallerinin ardından rallilerine devam edecekler.

Binance Coin %80 Artabilir

Melker yaptığı son açıklamalarda, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası konumunda yer alan Binance’in token’ının yüzde 80 artış yaşayabileceğini ifade ediyor. Bu sebeple BNB’yi sıkı bir şekilde takip ettiğini ifade eden Melker, BNB’de hedefin 1.000 dolar olduğunu belirtiyor.

Buna ek olarak analist, Polygon’un (MATIC) güçlü temellerle desteklendiğini ve bu sebeple de yükselişini devam ettireceğini düşündüğünü ifade ediyor. Analiste göre, Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon’da hacim yeniden artıyor ve dolayısıyla toplam kilitli değer de artıyor. Melker MATIC ile ilgili olarak, “İnsanlar Polygon’u kullanıyor, Polygon sorunları çözüyor.” sözlerini kullanarak projeye olan ilgiyi dile getiriyor.

Üçüncü olarak popüler analist, merkezi olmayan finans (DeFi) projesi Polkastarter’ın kripto parası POLS’ta da yükseliş beklediğini ifade ediyor. Analiste göre POLS, özellikle Bitcoin karşısında oldukça güçlü duruyor ve bu da ciddi bir yükseliş sinyali olarak nitelendiriliyor.

Bunlara ek olarak Polkastarter’ın muhteşem göründüğünü ifade eden Melker, “POLS yükselmeli, kesinlikle yükselmeli.” sözlerini kullanıyor.

Otomatik piyasa yapıcı SushiSwap (SUSHI) de Melker’ın listesinde yer alıyor. Melker’e göre SUSHI yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) görmeye hazırlanıyor. Dolayısıyla Melker’e göre şu anda kripto para biriminin bulunduğu seviyeler bir satın alma fırsatı olarak değerlendirilebilir.

Melker’in listesinde yer alan son kripto para ise Chainlink (LINK). Analiste göre LINK de lider kripto para birimi Bitcoin’e karşı yükseliş sinyali veren kripto paralar arasında yer alıyor. LINK’in harika göründüğünü ifade eden analist, bir rallinin yakında başlayacağını düşündüğünü ifade ediyor.

Ancak tüm bunlara ek olarak yatırım yaparken yatırımcının kendi araştırmasını yapmasının çok önemli olduğunu ve mutlaka risk kontrolü yaparak alım satım işlemleri gerçekleştirmesi gerektiğini hatırlatmak gerekiyor.Total
9
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Çin Kripto Paralara ve Bitcoin’e (BTC) Karşı Bir Kez Daha Uyardı

Sonraki Haber

Bitcoin’in önündeki Asıl Engel BTC Maksimalistleri Olabilir Mi?

İlgili Haberler