Popüler Analiste Göre Bir Altcoin Rallisinde Bu Kriptolara Dikkat Etmeli

Popüler Analiste Göre Bir Altcoin Rallisinde Bu Kriptolara Dikkat Etmeli

Popüler kripto influencer’ı ve yatırımcısı Tyler Swope, piyasada oluşacak bir heyecan döngüsünden yararlanabilecek en iyi 10 altcoin seçim listesini takipçileri ile paylaştı. Chico Crypto adlı YouTube kanalını yöneten Swope, yakın zamanda yayınlanan bir videoda bir altcoin heyecan sezonunun başlamak üzere olduğunu dile getirdi.

Bu Coin’lere Dikkat

Yatırımcıya göre, bir layer 2 finansal ürün olan Matic Network (MATIC), Ekim 2020’de piyasaya sürüldüğünden bu yana 54 milyon dolarlık işlem hacmi oluşturmayı başardı ve platform da böylece önemli ölçüde dikkat çekti.

Swope ayrıca, ödemeleri gerçekleştirmek için bir stablecoin kullanan merkezi olmayan platform xDai’yi de değindi ve “xDai merkezi olmayan sürekli sözleşmelerdir. Ana ağ, sadece üç hafta önce başlatıldı. Sadece iki gün içinde 3 ve 4 Ocak’ta ise tek başına 29 milyon dolar ve lansmanından bu yana günün geri kalanında yaklaşık 80 milyon dolar kazandı. Proje 4 Ocak itibariyle yaklaşık 110 milyon dolar toplamayı başardı.” ifadelerini kullandı.

Dolayısıyla Swope öncelikle bir altcoin sezonunda MATIC ve xDai’ye dikkat edilmesi gerektiğini belirtiyor.

Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Coin’ler

Bu iki kriptoya ek olarak Chico Crypto sunucusu, PowerPool (CVP) ve tahmin pazarı platformu Omen‘in de bir yükseliş grafiği çizeceğini düşünüyor. Popüler isme göre her iki proje de gelecekte daha büyük ürünlerle rekabet etme potansiyeline sahip konumda bulunuyor.

Bunlara ek olarak Swope, Loopring (LRC), Starkware ve Matter Labs‘i de yükseliş beklediği projeler ve kripto para birimleri listesine ekliyor. Swope özellikle Matter Labs’in uzun zamandır sessiz kaldığını ve yükselişinin büyük olabileceğini belirtiyor.

Son olarak Swope, Ethereum tabanlı Optimism, Arbitrum ve mainnet platformu Fuel Labs’e de yükseliş beklediği coin’ler listesinde yer veriyor.

Haberlerimizi Facebook, Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.