Popüler Analist Yükseliş Beklediği 5 Coin’i Paylaştı

İlayda Peker

Kripto para piyasanın popüler analisti ve yatırımcısı Lark Davis, YouTube üzerinden paylaştığı bir videoda yaptığı açıklamalarda, Binance’de yer alan, fiyat açısından düşük seviyelerde bulunan ve çok büyük artış yaşamasını beklediği 5 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

Polygon ve Injective Protocol

Davis’in yükseliş beklediği kripto paralardan iki Polygon (MATIC) ve Injective Protocol (INJ).

Davis Polygon ile ilgili yaptığı açıklamalarda kripto para biriminin yüksek piyasa değerine rağmen hala ekosistem tarafından net olarak anlaşılmadığını düşündüğünü dile getirdi. MATIC’in geniş bir benimsenme ile çok büyük yükseliş potansiyeline sahip olduğunu belirten analist, Polygon’un 1 numaralı Ethereum Layer 2 ölçeklendirme çözümü olduğunu ifade ediyor.

Analist, özellikle Ethereum’un yüksek işlem ücretleri düşünüldüğünde Polygon’un çok önemli bir proje ve dolayısıyla MATIC’in de yükseliş potansiyeli olan bir kripto para olduğunu ifade ediyor.

Injective Protocol ile ilgili ise analist, “Bu, Cosmos’a dayalı merkezi olmayan bir borsa ve türev platformudur. Bu bir canavar. 2. katman teknolojisini kullanıyor, yani kelimenin tam anlamıyla sıfır ücretli işlemler sunabiliyorlar.” sözlerini kullanıyor.

Projenin şu an için testnet aşamasında olduğunu ifade eden Davis, mainnet başladığında INJ kripto para biriminin çok yüksek seviyeleri göreceğini düşünüyor.

Marlin, Kava ve OpenOcean

Davis yükseliş beklediği diğer üç altcoin ise Marlin (POND), Kava (KAVA) ve OpenOcean (OOE).

Davis Marlin’i, DeFi için yüksek kaliteli altyapı sağlamaya odaklanan yüksek performanslı bir Katman 0 blok zinciri ağı olarak nitelendiriyor. Marlin’in herhangi bir Blockchain ağınının daha iyi gelmesine hizmet ettiğini ifade eden Davis, proje büyük potansiyele sahip olduğu için projenin kripto para birimi POND’un da büyük potansiyele sahip olduğunu ifade ediyor.

Bunun yanında analist Kava’nın çok önemsenmeyen ancak çok güçlü bir DeFi protokolü olduğunu ifade ediyor. Konuyla ilgili olarak Davis, Kava’nın Cosmos SDK üzerine kurulu olduğunu ve bu sayede ücretsiz lending hizmetleri sunduğunu ifade ediyor.

Son olarak Davis, OpenOcean’ın hala token satış aşamasında olduğunu ve bu ayın sonunda satışın bitmesinin planlandığını belirtiyor. Konuyla ilgili olarak analist, “Binance, OpenOcean’ın baş yatırımcısı ve Binance neredeyse her zaman yatırım yaptıkları coin’leri listeliyor.” sözlerini kullanıyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Hükümetlerin Lütfu Sebebiyle Mi Hala Ayakta?

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatı Konusunda Kafalar Karıştı: BTC Yükselişe Devam Edecek Mi?

İlgili Haberler