Popüler Analist Yakında Patlama Yaşayacak 2 Altcoin’i Açıkladı!

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden ve yatırımcılarından Michaël van de Poppe, iki altcoin’in büyük kazançlar sağlamak için hazırlandığını ifade ediyor. Sektörde Crypto Michaël olarak da bilinen analist, Curve Dao Token (CRV) ve Swipe’ın (SXP) çok büyük bir ralliye hazırlandığını dile getirdi.

Curve Dao Token ve Swipe

CoinMarketCap verilerine göre CRV, Ağustos ayı ortasında yaklaşık olarak 12 dolardan işlem görerek kullanıcıya sunuldu ve o zamandan bu yana fiyat düşüyor. Günümüzde yaklaşık olarak 1,02 dolar bandında işlem gören CRV analistin sözlerine göre önümüzdeki günlerde çok büyük artış yaşayacak. Van de Poppe, CRV’nin 1,65 doları kırmasının ardından 2,70 dolara kadar yükseleceğini ifade ediyor.

Öte yandan Swipe Network’ün yerel kripto para birimi olan SXP, CoinMarketCap verilerine göre Ağustos ayı ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 5,00 dolara ulaştıktan sonra fiyatı düşüşe geçti ve şu anda yaklaşık olarak 1.30 dolar bandından işlem görüyor. Van de Poppe, Swipe’ın yeni bir boğa döngüsüne başlamadan önce potansiyel olarak bulunduğu fiyat bandında bir konsolidasyon yaşayacağını düşünüyor. Sonrasında ise analiste göre SXP 3 dolara doğru harekete geçecek.

“Bitcoin de Artacak”

Swipe ve CRV‘nin yanı sıra analiste göre BTC de artışa geçecek. Van de Poppe, doların güç kaybetmesi halinde BTC’nin 11.200 ve 11.400 dolar seviyelerini test edeceğini dile getirdi.

Ayrıca analistlerin büyük çoğunluğuna göre özellikle Ethereum ve Ripple gibi büyük altcoin’lerin hamleleri Bitcoin’e bağlı bir şekilde gelişiyor. Dolayısıyla Bitcoin’in önümüzdeki günlerdeki ve özellikle Eylül kapanışındaki rakamlarının önemli olduğu düşünülüyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Borsalardan KuCoin’e Büyük Destek: 33 Milyon Dolar Fon Donduruldu

Sonraki Haber

Eski Goldman Sachs Yöneticisinden İddialı Bitcoin (BTC) Açıklamaları!

İlgili Haberler