Popüler Analist, Şubat Ayında Bu Coin’lerde Büyük Artış Bekliyor

İlayda Peker

Altcoin Daily sunucusu ve kripto yatırımcısı Austin Arnold, bu ay ralli için en yüksek potansiyele sahip olduğuna inandığı üç altcoin’i açıkladı. 423.000 abonesine sunduğu yeni bir YouTube videosunda popüler isim Cardano (ADA), Enjin (ENJ) ve SnowSwap (SNOW) token’larının üzerinde durdu.

Cardano’nun Yeni Güncellemesi

Cardano’nun yeni güncellemesine değinen analist, bu sebeple Şubat ayı içinde ADA’nın ciddi bir yükseliş yaşama potansiyeli olduğunu ifade etti. Yapılan açıklamalara göre Goguen Mary güncellemesi şu anda performans takibi için Cardano’nun genel test ağına yerleştirildi ve oguen Mary’nin ay sonunda ana ağda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Arnold, bu güncelleme sayesinde artık varlıkların Cardano ağı üzerinde inşa edilmesine imkan tanınacağı için ADA açısından büyük bir yükseliş sinyali olduğunu ifade ediyor.

Arnold ayrıca, dördüncü sıraya yerleşen kripto para biriminin arkasındaki şirket olan IOG’un Afrika’daki milyonlarca insanı Cardano blok zincirine dahil etme planlarını da vurguluyor. Arnold, IOG’un Afrika operasyonları direktörü John O’Connor’dan, Cardano’nun kıtada benimsemeyi teşvik etmede kaydettiği ilerlemeyi doğruladığı bir alıntı da yaptı ve şu sözleri kullandı:

Maalesef istediğim kadar gösteremiyorum. Söyleyebileceğim şey, multimilyonlarca kullanıcının gerçek dünya Blockchain uygulaması için platforma alınacağı büyük bir hükümet sözleşmesinin son aşamalarında olduğumuzdur. Bu, şu anda bu alanda yapılan gerçek dünya açısından 10 kat bir iyileştirmedir.

Enjin (ENJ) ve SnowSwap (SNOW)

Arnold ayrıca, likidite sağlayıcıları için getiri sağlayan merkezi olmayan bir borsa olan SnowSwap (SNOW) ve Chainlink’in (LINK) yeni entegrasyonuna da değiniyor. SnowSwap‘in yeni bir kripto para birimi olduğunu ifade eden analist, yeni entegrasyon sayesinde SnowSwap için işlemlerin hızlı ve ucuz hale geleceğini belirtiyor.

Son olarak Arnold, Enjin‘in gayrimenkul yatırımlarını tokenize etmek ve mülk sahiplerinin Labs Security Exchange’deki yatırımcılar için non-fungible tokenler (NFT’ler) çıkarmasına izin vermek amacıyla Blockchain gayrimenkul firması Labs Group ile birlikte çalıştığını söylüyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Volatilitesindeki Büyük Artış BTC Fiyatını Nasıl Etkileyecek?

Sonraki Haber

Hareketli Günün Ardından Bitcoin (BTC) Twitter’da da Rekor Kırdı

İlgili Haberler