Popüler Analist: Solana (SOL), Ethereum’dan (ETH) Daha Değerli Olacak

İlayda Peker

Piyasanın popüler isimlerinden bir analist ve bir yatırımcı olan “The Crypto Dog”, gelişmekte olan bir akıllı sözleşme platformunun, Blockchain ağı Ethereum’dan daha cazip uzun vadeli bir yatırım teşkil edebileceğini dile getiriyor.

Solana ve Ethereum

Crypto Dog, hem Bitcoin (BTC) hem de Solana‘nın (SOL) uzun vadeli yatırımlar olarak Ethereum’a göre çok daha fazla avantaja sahip olduğuna inandığını belirtiyor. Yatırımcı, BTC’nin ETH’den daha güvenli bir durumda olduğunu ve SOL’un daha fazla yükselme potansiyeline sahip olduğunu belirtiyor.

Analiste göre Bitcoin, Ethereum’dan uzun vadede kesinlikle daha iyi bir yatırım ve flippening (ETH’un BTC’yi geçmesi) pek mümkün değil. Ayrıca Crypto Dog’a göre, bir katman 2 ölçekleme çözümü olan Solana da Ethereum’dan daha heyecan verici ve uzun vadede ETH’dan daha iyi bir seçenek.

Bunlara ek olarak analist, kripto para birimlerinin toparlanması ile birlikte Solana’nın en iyi performans gösteren varlık olacağına inandığını dile getiriyor. Crypto Dog’a göre, SOL bu yükseliş sırasında yeni bir rekor kıracak.

Solana ve Bitcoin Fiyatı

Solana 18 Mayıs’ta 58,30 dolar ile kendi rekorunu kırdı. Şu anda ise SOL fiyatı rekor seviyenin yaklaşık olarak %35 altında işlem görüyor. Analistin belirttiği gibi SOL yeni bir rekor kıracaksa en az %40 gibi bir yükseliş yaşaması gerekecek.

Buna ek olarak The Crypto Dog, piyasa değerine göre en iyi kripto para birimi Bitcoin’in fiyatının çok güçlü bir yükseliş eşiğinde olduğunu belirtiyor. Yatırımcı, BTC’nin günlük zaman diliminde güçlü göründüğünü de sözlerine ekliyor.

Günlük performansa bakıldığında da Bitcoin’in haftaya oldukça iyi bir başlangıç yaptığı ve önemli seviyelerin üzerine çıkmayı başardığı ifade edilebilir.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

BTC Fiyatı: Bitcoin Haftaya Yüzde 12 Artış İle Başladı!

Sonraki Haber

Popüler Analist 2021’in En Önemli 3 Kripto Para Birimini Açıkladı

İlgili Haberler