Popüler Analist: Önümüzdeki Günlerde Bu DeFi Token’ları Büyük Artış Yaşayacak

İlayda Peker

Son zamanlarda her ne kadar kripto para piyasasında volatil hareketler görülse de analistler bir altcoin boğasının yaklaşmakta olduğu konusunda hemfikir gibi görünüyorlar. Piyasanın popüler analistlerinden ve yatırımcılarından biri de bu yükseliş sırasında muazzam performans sergilemesini beklediği DeFi token’larını paylaştı.

Artış Beklenen DeFi Token’ları

Yakın tarihli bir YouTube videosunda Elliot Wainman, kripto para birimi varlıklarının DeFi token’larına doğru bir geçiş yaşadığını dile getirdi ve yakın zamanda DeFi token’larının büyük bir artışa geçeceğini öne sürdü.

Wainman ilk olarak API3’ün ciddi bir yükseliş eğilimi içine gireceğini ve potansiyel olarak kendisinin ilk seçimi olabileceğini dile getirdi. Analist, merkezi olmayan API hizmetleri protokolün olan API3’ü Chainlink’in (LINK) bir rakibi olarak nitelendirdi.

Band Protocol’ün de (BAND) ilginç bir proje olduğunu ifade eden analist yine de kendisinin API3 ve LINK’i tercih edeceğini dile getirdi.

KeeperDAO’ya ve Archer DAO’ya Dikkat

Popüler yatırımcı KeeperDAO’nun da (ROOK) kendi alanında önemli bir proje olduğunu ve eni ROOK için madenciliğin sona ermek üzere olduğunu vurguladı. Wainman, Ethereum madencileri tarafından üretilen geliri artırmak için tasarlanmış bir protokol olan Archer DAO(ARCH) adlı benzer bir projede de yükseliş beklediğini belirtti.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda Wainman, “ROOK’a benzer şeyler yapıyor, doğrudan bir rakip değil, madencilerin daha fazla değer elde etmesine ve Ethereum’daki işlem yazma süreci olan mempool ile başa çıkmaya yardımcı olan benzer şeyler yapıyor. Bunların her ikisi de inanılmaz derecede iyi iş çıkaracak.” ifadelerini kullandı.

“Bu Token’ı Takipte Kalın”

Bunlara ek olarak Wainman, projenin gerçekten harika şeyler yaptığını söyleyerek zincirler arası likidite ve hisseli yield protokolü RAMP‘in de altını çizdi. Düşük piyasa değeri nedeniyle projenin muazzam bir potansiyele sahip olduğunu ve coin’in bir sonraki rallide fiyat olarak beş veya on katına ulaşabileceğini tahmin ettiğini söyledi.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Riskli Bir Varlık Mı, Güvenli Bir Varlık Mı?

Sonraki Haber

Kıdemli Yönetici: “Bitcoin’i, Bitcoin Olmaktan Çıkarırsak Yasalara Uygun Hale Gelir”

İlgili Haberler