Popüler Analist: Haziran Ayında Bu 5 Coin’i Mutlaka Takip Edin!

İlayda Peker

Kripto para piyasasının popüler analistlerinden Aaron Arnold, Haziran ayında çok büyük artış yaşamasını beklediği düşük maliyetli 5 altcoin birimini takipçileri ile paylaştı.

Bu Coin’lere Dikkat

YouTube  üzerinden yaptığı açıklamalarda Arnold, kendisini “hafif” bir blok zinciri platformu olarak tanıtan  ve yeni başlatılan Mina Protocol (MINA) yakından takip ettiğini dile getiriyor.

Arnold, Mina’nın değer önerisinin yoğun olması ve diğer blok zincirlerinden farklı olarak sabit bir boyuta sahip olması  sebebiyle dikkat çekici olduğunu ifade ediyor. Arnold konuyla ilgili açıklamalarında, “Blockchain’leri sonsuza kadar 22 kilobayt olarak kalacak. Bundan daha fazlası, her kullanıcı tam bir node gibi hareket ediyor, bu nedenle merkezsizlik onlar için önemlidir.” sözlerini kullanıyor.

Mina’nın ayrıca Three Arrows Capital gibi büyük yatırımcıları var. Proje geçen hafta piyasaya çıktı ve 500 milyon dolardan fazla bir piyasa değeriyle yoluna devam ediyor.

Arnold’un ikinci düşük maliyetli altcoin  seçimi, yeni bir launchpad projesi olan TronPad. Arnold, TronPad’in Binance Smart Chain tarafından desteklendiğini ve Binance Smart Chain Pad (BSCPAD) ile aynı şeyi, Tron blok zinciri ağında yaptığını belirtiyor.

Analist, TronPad’in Arnold’un “usta pazarlamacı” olarak nitelendirdiği Tron CEO’su Justin Sun ile çalıştığını da ekliyor. Arnold, TronPad’in bir noktada 286 milyon dolardan fazla bir piyasa değeri olan BSCPAD‘ın sahip olduğu benzer bir ralliye sahip olabileceğine bahse gireceğini ifade ediyor.

Olympus DAO, Fear ve Virtue Poker

Analistin radarındaki üç numaralı kripto para, projenin Twitter biyografisine göre “sabit olmadan istikrarı ve öngörülebilirliği destekleyen dalgalı bir algoritmik para birimi” olan Olympus DAO (OHM). Proje, dünyanın çeşitli bölgelerinin karşı karşıya olduğu enflasyon sorununu çözmeyi amaçlıyor.

Sırada, korkuyla ilgili NFT’ler geliştiren, non-fungible token (NFT) ve oyun projesi olan Fear var. Fear, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen bir NFT projesi. Arnold, Fear’ın halihazırda benimsenmiş başarılı ürünlere sahip olduğunu belirtiyor.

Son olarak Arnold, Malta’nın oyun düzenleyicisiyle bir lisans anlaşması olan Ethereum tabanlı çevrimiçi oyun projesi Virtue Poker‘i (VPP) takip ettiğini ifade ediyor.Total
7
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin Bu Hafta Nasıl Bir Yol İzleyebilir: BTC İçin Olası İki Senaryo Ne?

Sonraki Haber

Bitcoin Piyasa Hakimiyet Oranı Düşüş Sinyali Veriyor: Altcoin Rallisi Mi Başlıyor?

İlgili Haberler