Popüler Analist: Düşük Değerli Bu 3 Altcoin 1000X Artabilir!

İlayda Peker

Her ne kadar düşük değere sahip altcoin projelerine yatırım yapmak daha riskli olsa da yatırımcılar burada daha fazla kazanç potansiyeli olduğunu düşündükleri için bahsi geçen kripto paraları tercih ediyor. Ancak yatırımcıların bu alanda risklerin çok büyük olduğunu ve projelerin silinip gidebileceğini unutmaması gerekiyor.

Piyasanın popüler isimlerinden olan Craig Percoco da 2022 yılında iyi bir yatırım fırsatı olduğunu düşündüğü ve 1000 kata kadar artış yaşayabileceğine inandığı 3 düşük hacimli altcoin’i takipçileri ile paylaşıyor.

Solanium (SLIM)

Analist Solanium’un hem doğru proje olduğunu hem de yatırım yapmak için doğru zamanda bulunduğunu düşünüyor. Solanium, Solana ekosisteminde yer alan bir launchpad projesi ve Loki projeleri için iyi bir yer olarak değerlendiriliyor.

Solanium, esasen bu projelerin üretilmesine yardımcı oluyor  ve tokenlerini Solanium’a yatıran yatırımcılara bireysel erişim hakkı sunuyor. Solanium, bu projelerin başarılı olma şansına sahip olup olmadığının denetlenmesi için de bir araştırma ekibi ile birlikte çalışıyor.

Analistin açıklamalarına göre kullanıcılar, SLIM tokenlerinde ortalama %7 APY’ye sahip. Dolayısıyla %7 gibi bir pasif gelir imkanı da projede mevcut.

Nosana (NOS)

Analistin listesindeki ikinci altcoin olan Nosana (NOS), merkezi olmayan CPU tabanlı çözümlerin lider sağlayıcısı olmaya çalışıyor ve metaverse projelerinin geliştirme sürecinde devrim yaratmayı hedefliyor.

Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, daha sonra stake edebilecekleri ve kedi platformlarında kullanabilecekleri NOS tokenleri kazanabiliyor. Ayrıca Nosana’nın pazar büyüklüğü değeri 2020’de 275 milyar dolardı ve yıllık %19,1’lik bir bileşik büyüme oranıyla ilerlemesi bekleniyor.

Bad Days (MNFT)

Analistin listesindeki yer alan son düşük değerli altcoin Bad Days (MNFT). Bu proje, Marvelous Game Studios’un ilk oyun sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Proje kullanıcıların, ödül havuzları için yarıştığı ve kendi NFT karakterinizi geliştirdiği Bad Days karakterlerini kullanarak kazanılan bir oyun şeklinde tanımlanabilir.

Analiste göre Bad Days projesinde inanılmaz bir büyüme fırsatı bulunuyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.Total
7
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Metaverse Rekabeti Microsft’a 100 Çalışana Mal Oldu!

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Fiyatı Yeniden 43.000 Doları Aştı! Kısa ve Orta Vadeli Beklentiler!

İlgili Haberler