Popüler Analist Bu İki Token’da Büyük Artış Bekliyor!

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden Joe Parys, yeni piyasaya çıkacak bir altcoin’in 100 kata kadar artış yaşama potansiyeli olduğunu düşünüyor ve henüz piyasada olmadığı için de yatırımcılara büyük bir fırsat sunduğunu ifade ediyor.

VLaunch (VPAD)

Parys, tamamen influencer destekli bir launchpad platformu olan VLaunch’ın (VPAD) büyük potansiyele sahip olduğunu ifade ediyor. Analiste göre buradaki ana odak noktası, VPAD ücretsiz IDO tahsisi…

Joe bu projeninin 100 kata kadar artış yaşama potansiyeline sahip olduğuna inanıyor çünkü VLaunch, blok zinciri alanında en önde gelen liderler tarafından desteklenen türünün ilk multichain launchpad’i. VLaunch, sektördeki en iyi 180’den fazla influencer’ın katılımıyla yaklaşan launchpad projeleri ve topluluk için değer yaratmaya odaklanıyor.

VLaunch’ın ana ayırt edici özelliklerinden biri, belirli bir blok zinciri ile sınırlı olmaması olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yerine platform, tüm zincirlerden en yüksek kaliteli projeleri tek bir launchpad’de toplayarak birçok ağdan gelen projeleri destekleyebilir.

Analiste göre VLaunch‘ın benzersiz bir diğer özelliği ise son derece geniş bir düşünce lideri yelpazesi tarafından oluşturulup desteklenmesi Bu sayede daha geniş dağıtımların, çok daha iyi proje araştırmasının ve daha hassas pazarlamanın yapılabileceği ifade ediliyor.

Seedify.fund (SFUND)

Analist VLaunch’ın yanı sıra Seedify’dan da bahsediyor. Seedify, bir IGO incubator olarak karşımıza çıkıyor. Yani öncelikle ilk oyun tekliflerini temsil eden IGO’lara odaklanıyor.

Seedify.fund (SFUND), topluluk tarafından yönlendirilen seed-stage fonu, merkezi olmayan inkübatör ve launchpad’e sahip bir blok zinciri ekosistemidir. Proje, katılım mekanizmaları ve topluluk geri bildirimi yoluyla blockchain oyunları ve oyuncular için fırsatları genişletiyor.

Analiste göre çok fazla sayıda insan projeye ilgi gösteriyor ve Parys’e göre de sadece bu sebeple bile token fiyatında artış yaşanma potansiyeli çok fazla.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
14
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Yasaklara Rağmen Çin’de Kripto Madenciliği Devam Ediyor!

Sonraki Haber

Bitcoin’de (BTC) Yükselişe Rağmen Tehlike Sürüyor Mu?

İlgili Haberler