Popüler Analist BTC Fiyat Tahminini Güncelledi! U Dönüşü Mü?

Bitcoin Haber

Kasım ayında Bitcoin‘in (BTC) 2022’deki dip seviyesini doğru tahmin eden bir kripto stratejisti, 23.000 $’ın altında işlem gören kral kriptoyu yakından takip ediyor.

Bitcoin Tahmini

Weekly Open’ın yeni sayısında, anonim yatırımcı DonAlt, Bitcoin’in şu anda tüm zaman dilimlerinde dirençle karşı karşıya olduğunu söylüyor.

Bitcoin‘in 23.000 $ civarındaki dirence saygı gösterdiği görülürken, yakından takip edilen kripto yatırımcısı hala BTC’nin yükseliş piyasası yapısının bozulmadan kaldığına inanıyor. Bununla birlikte, BTC boğaları için zamanın geçmekte olduğu konusunda uyarıyor:

Hâlâ sahip olduğumuz bir şey var ki o da şu ana kadar yeni bir dip yapmamış olmamız ve daha yüksek bir tepe yapmış olmamız… Ancak yine de 23.000 $’ın üzerine çıkmamız gerekiyor. Aksi takdirde durum bana oldukça kötü görünüyor.

Hedef 20.000 Dolar Mı?

DonAlt, Bitcoin boğalarının kısa vadede 23.000 $’ı yeniden ele geçirememesi durumunda, BTC’nin 20.000 $’a kadar düzeltilmesinin olasılık dahilinde olduğuna inanıyor.

Ancak yatırımcı, bu seviyeye inmenin Bitcoin’in 2023 çıkışının sona erdiği anlamına gelmediğini söylüyor:

Benim için hala 20,000$’a geri çekilsek bile bu piyasanın yükselmek isteyen bir piyasa olduğunu düşünüyorum. Bu benim için sadece bir ya da iki aylık bir geri çekilme gibi. Ama 20.000 dolar pek çok insanı incitir. O kadar da uzak değil. Sadece %10 düşüş… Bunun geçici bir geri çekilme olduğunu düşünüyorum.

Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin 22,455$’dan işlem görüyordu ve bu rakam gün içinde kısmi bir artış gösterdi.

Bunlara ek olarak yatırımcılar kripto para piyasasında her an her şeyin olabileceğini unutmamalı ve hamlelerini bu durumu göz önünde bulundurarak yapmalı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FUD: Kripto Paralarda Endişe Devam Ediyor Mu?

Sonraki Haber

Ripple (XRP) Fiyatı Kilit Direnç Seviyelerine Ulaştı: Sırada Ne Var?

İlgili Haberler