Popüler Analist Bitcoin İle Birlikte Yükselecek 2 Altcoin’in İsmini Verdi

İlayda Peker

Piyasanın popüler analistlerinden Kaleo yaptığı son açıklamalarda lider kripto para birimi Bitcoin’in yeni bir ralli için hazır olduğunu ve BTC ile birlikte iki altcoin’in de çok ciddi artış yaşayacağını dile getirdi.

“Bitcoin Yükselişe Hazır”

Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Kaleo, Bitcoin’in son zamanlardaki belirsiz fiyat hareketine rağmen, Bitcoin’in önümüzdeki hafta sonu 60.000 dolar üzerine yeniden çıkmasını beklediğini ifade ediyor. Kaleo’ya göre Bitcoin şu anda büyük bir artış yakalama eşiğinde bulunuyor.

Bunlara ek olarak Kaleo’nun paylaştığı bir grafiğe göre lider kripto para birimi Bitcoin bu haftanın sonunda 67.000 dolara kadar yükselebilir.

Bu İki Coin’e Dikkat

Kaleo ayrıca Blockchain ağı Terra‘da (LUNA) da büyük artış yaşanacağını ve bu sebeple kripto para biriminin takip edilmesi gerektiğini ifade ediyor. Yatırımcıya göre LUNA, Bitcoin karşısında yükseliş eğilimi gösteriyor ve düşük seviyelerde satın alımlar yaşanıyor.

Her ne kadar şu an için Mart ayındaki yüksek seviyelerin alt seviyelerinde olsa da analiste göre LUNA şu anda önemli bir satın alma fırsatı veriyor. Kaleo’nun açıklamalarına göre LUNA, önümüzdeki birkaç gün içinde %40 yükseliş yaşayacak. Çünkü LUNA/BTC paritesi oldukça güçlü görünüyor. Ayrıca analisti LUNA/USD işlem çiftinde de LUNA’nın oldukça pozitif bir görünüm çizdiğini dile getiriyor.

Buna ek olarak Kaleo, PancakeSwap’de (CAKE) de %30’un üzerinde artış bekliyor. Şu anda CAKE’in önemli fırsatlar sunduğunu ifade eden analist, CAKE’de yakında 50 doların görüleceğini dile getiriyor.

Dolayısıyla analiste göre lider kripto para biriminin yanı sıra LUNA ve CAKE’i de takipte kalmak faydalı olabilir. Yine de bu noktada yatırımcıların her zaman kendi araştırmalarını yapmasının çok önemli olduğunu ve risk kontrolünün deyim yerindeyse hayat kurtaracağını belirtmek gerekiyor.


Total
4
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Önemli Psikolojik Seviyeyi Aştı: ETH’da Yeni Rekor 3.060 Dolar!

Sonraki Haber

Ünlü Milyarder Mark Cuban Dogecoin’in Potansiyelinden Bahsetti

İlgili Haberler