Popüler Analist Açıkladı: Bu Dört Oyun Token’ı Çok Kazandırabilir!

İlayda Peker

Son zamanlarda oyun oynayarak para kazanmak oldukça popüler hale geldi. İşin içine bir de kripto para birimleri girince fırsatların arttığı görülüyor. Kripto para piyasasının popüler isimlerinden Lark Davis de gelecek vaat eden ve yatırımcısının yüzünü güldürme potansiyeline sahip 4 oyun odaklı kripto para projesini takipçileri ile paylaştı.

Ubisoft (UBI)

Analistin bahsettiği ilk proje oyun devi Ubisoft. Ubisoft, kripto oyunları konusunda NFT alanına giren büyük bir Fransız oyun geliştiricisi olarak karşımıza çıkıyor. Ubisoft aynı zamanda merkezi Montreuil’de bulunan ve dünya çapında çeşitli geliştirme stüdyoları olan Fransız bir video oyun şirketidir. Video oyunu serileri arasında Assassin’s Creed, Far Cry, For Honor gibi popüler oyunlar bulunuyor.

Davis’in açıklamalarına göre kripto oyun endüstrisi aslında bilinenden iki kat daha büyük. ve yılda 336 milyar dolarlık bir sektör var. Lark, 2028 yılına kadar bu sektörde muhtemelen bir trilyon dolardan fazla fonun olacağını düşündüğünü dile getiriyor.

GuildFi (GF)

Davis’in bahsettiği ikinci kripto, bir tür guild coin. Guild’ler, oyuncuların bu farklı oyunlara girmesine yardımcı olacak varlıklar edinmeleri için oyuncularla oyunlar arasında bağlantı kurmalarına yardımcı olacak. Farklı oyunlarda farklı türde guild token’ları olacak, bu nedenle ortaya çıkan birkaç farklı, gelecek vaat eden guild token var.

GuildFi ile oyuncular, yeni oyunlarda diğer oyunculara oyun araçlarıyla performansı artırma ve katılımlarını takip etme konusunda yardımcı olarak zorlukları keşfedebilir ve bunlara erişebilir. Dolayısıyla GuildFi, kullanıcıların oyunlar arasında geçiş yapmasına imkan sağlıyor.

Sonuç olarak günlük 20.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya ve 1500’e kadar scholar’a sahipler. Coinbase, Alameda Research gibi sektördeki en büyük isimlerden destekçileri de var. Analiste göre bu sebepler dolayısıyla bahsi geçen projeyi takip etmekte fayda var.

BlockchainSpace (GUILD)

Bir sonraki guild token ve ayrıca Davis’in de dikkatini çeken üçüncü kripto BlockchainSpace. BlockchainSpace, Open Metaverse’deki Play-To-Earn Guilds için bir veri ve altyapı sağlayıcısı olarak tanımlanabilir.

BlockchainSpace copper lansmanını yeni gerçekleştirdi. Bu nedenle, herhangi biri açık artırmada token satın alabildi. Şaşırtıcı bir şekilde platfomrun 702.235 oyunculu 2.728 oyna-kazan guild’i var.

Analiste göre BlockchainSpace iyi gidiyor, temelde guild operatörleri ve oyuncular için daha iyi bir deneyim sağlamaya yardımcı oluyorlar. Guild operatörleri, oyuncu performansını ölçmeye ve incelemeye yardımcı olur, nakit ödemelere yardımcı olur.

Ayrıca crypto com, CoinGecko ve benzeri gibi inanılmaz bir yatırımcı listesine sahipler. Davis de bu sebeple bahsi geçen projeyi takip ettiğini dile getiriyor.

Polygonum (POG)

Davis’e göre artış potansiyeli olan diğer oyun token’ı Polygonum. Polygonum, oyunculardan canlı talep ve arz yaratan NFT Marketplace ile oynaması ücretsiz, platformlar arası çok oyunculu bir oyun olarak tanımlanabilir. Ayrıca Polygonum, kıyamet sonrası zombiler arasında bir hayatta kalma oyunu olarak da tanımlanabilir.

Oyuncular, zombilere karşı farklı silahlarla  hayatta kalmak için kendi farm’larını kuruyorlar. Şu anda ise platformun alfa test sürümü kullanımda ve alfa sürümünü test etmek için kullanıcılar oyunu oynayabiliyor.

Buna ek olarak POG token’ın işlemleri de çeşitli platformlarda hali hazırda ulaşılabilir durumda.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Shiba Inu (SHIB) Benimsenmesi Artıyor!

Sonraki Haber

Rusya Merkez Bankası, Kripto Para Politikasında Katı Önlemler Sundu

İlgili Haberler