Popüler Analist Açıkladı: 100 Kat Kazandıracak Coin Nasıl Bulunur?

İlayda Peker

Kripto yatırımcısı ve influencer Lark Davis, 100 kata kadar kazanç getirecek kripto para birimini bulmanın birkaç sırrını takipçileri ile paylaştı. Büyük kazançlar elde etmek için birkaç temel ipucuna dikkat etmek gerektiğini ifade eden Davis, bu sayede 100 kata kadar kar elde edilebileceğini ifade ediyor.

100 Kat Kazandıracak Coin’i Bulma

Yeni bir videoda Davis, sırada hangi coin’in büyük artış yakalayacağını ararken piyasa değerinin önemli bir ölçü olduğunu ifade ediyor. Davis göreceli olarak düşük değerlere sahip temelde güçlü altcoin’lere dikkat edilmesini öneriyor.

Analist konuyla ilgili olarak, “Eğer gerçekçi bir şekilde 100 kat kazançtan bahsedeceksek, ideal olarak piyasa değeri 10 milyon doların altında olan bir kripto para arıyor olacaksınız.” ifadelerini kullandı.

Analiste göre, finansal fırsat açısından küçük hacimli kripto para birimleri büyük paraların kazanıldığı varlıklar olarak nitelendiriliyor.

Küçük Hacimli Coin’ler

Davis bu kripto paraların nasıl bulunacağını ise,  “Bu kripto paraları bulmanın en kolay yolu CoinGecko.com’a gidip düşük piyasa değeri olan kripto paralara bakarak birkaç sayfa kaydırmaya başlamak ve bu değerli taşlara göz kulak olmaktır. Ayrıca bu coin’leri bulmak için son eklenen token’lara da tıklayabilirsiniz. CoinGecko, yeni kripto paralar yayınlandıktan sonraki birkaç saat içinde listeleme eğilimindedir. Ayrıca, bugün hangi paraların trend olduğunu bulmak için ‘keşfet’ özelliğini de kullanabilirsiniz.” sözleri ile açıklıyor.

Token Satışları

Kripto analistine göre, yatırımcıların yüksek kazanç getirecek varlıkları ararken dikkat etmesi gereken bir sonraki alan token satışları. Ayrıca Davis, yüksek potansiyele sahip kripto paraları bulmanın başka bir yolunun kalabalık işlemlerin ötesine bakmak olduğunu söylüyor.

Düşük değerli kripto paraları bulmanın dördüncü yolu ise protokolün kilitli toplam değerine (TVL) bakmaktır.

Davis’in sunduğu son ipucu ise kendi araştırmanızı yapmak. Davis, token’ın kullanım durumunun mantıklı olup olmadığını ve projenin bir gelir modeli olup olmadığını öğrenmenizi tavsiye ediyor.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

ADA Yorumları: Cardano Milyarder Yatırımcının Radarına Girdi!

Sonraki Haber

Twitter Yine Kripto Para Hesaplarını Hedef Aldı!

İlgili Haberler