Polygon (MATIC)’in Büyümesi Yavaşladı mı? Gelecek Beklentileri Neler?

Bitcoin Haber

Son üç ayın Polygon (MATIC) temel ağ istatistiklerine bakıldığında düzleşme gözlemlendi ve bu durum büyümenin durduğunu gösterdi. Blok zinciri değeri de son birkaç hafta içinde kısmen düştü. Ancak, Polygon’un büyük bir güncellemeyi planladığı düşünülürse, durumun önümüzdeki aylarda lehine dönebileceği öngörülüyor.

Artemis’in verilerine göre, birkaç önemli ağ istatistikleri, örneğin günlük aktif adresler, son üç ay boyunca durgun kaldı. Ayrıca, günlük işlem sayısı da önemli ölçüde artmadı. Bu durum, ağ etkinliğinin istikrarlı olduğunu gösterirken, aynı zamanda Blockchain büyümesinin durduğunu da ortaya koyuyor.

Polygon, birkaç hafta önce, Polygon 2.0 adlı bir yükseltme duyurdu. Bu yükseltme, MATIC’in önümüzdeki aylarda büyümesini hızlandırabilir. Yenilikçi bir protokol içi ekosistem olan Topluluk Hazinesi, kendi kendine sürdürülebilir ekonomik destek sağlar ve Polygon Foundation’a bağımlılığı azaltarak, ademi merkeziyetçilik, yüksek şeffaflık ve topluluk katılımı gibi avantajlar getirir.

Polygon’un yeteneklerinin gelişmesi ve daha şeffaf hale gelmesi, yeni kullanıcıları çekerek büyümeyi hızlandırabilir. Ayrıca MATIC’in halefi POL’un piyasaya sürülmesi de büyük bir değişiklik olabilir. Blockchain, POL’u ekosistemin koordinasyonu ve büyümesi için bir araç olarak görüyor.

MATIC çevresindeki piyasa duyarlılığı yavaş yavaş yükseliyor. Sosyal katılımı da iyimser olan aynı artan eğilimi izleyen Polygon’un fiyatı da geçen hafta biraz arttı. CoinMarketCap’e göre MATIC, son yedi günde %1,3’ün üzerinde arttı ve 6,3 milyar doların üzerinde piyasa değeriyle 0,6806 dolardan işlem görüyor. CryptoQuant’ın verileri, MATIC’in döviz rezervinin azaldığını gösteriyor ve bu durum, altcoin çevresindeki satın alma baskısının artabileceğini işaret ediyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Paraların Geleceği: 5 Büyük Fiyat Katalizörü

Sonraki Haber

Kripto Piyasalarında Yeni Bir Boğa Döngüsü Başlıyor Mu?

İlgili Haberler