Polygon (MATIC)’de Beklenen Yükseliş: Yatırımcılar Ne Bekliyor?

Bitcoin Haber

Polygon (MATIC) kripto para birimi, 0,6 dolarlık fiyat bölgesindeki satış baskısının devam etmesi nedeniyle belirli bir fiyat aralığında işlem görmeye devam ediyor. Daha önceki bir analiz raporu, MATIC’in 0,5 dolardan başlayan güçlü yükseliş rallisi nedeniyle yükseliş eğilimi olasılığını vurguladı. Ancak, 0,6 dolarlık fiyat bölgesindeki satış baskısı nedeniyle bu hamle henüz gerçekleşmedi.

Göreceli güç endeksi (RSI), satın alma baskısındaki düşüşü işaret etti. Bu düşüş, fiyatın 0,58 dolardan reddedilmesinin ardından geldi. Boğaların bu momentum kaybı, kısa vadede 0,5 dolarlık destek seviyesinin yeniden test edilmesi olasılığını artırabilir.

Sürdürülebilir bir yükseliş hareketi için alıcıların 0,6 dolarlık engeli aşması gerekiyor. Eğer bu gerçekleşirse, fiyatın 0,65 ile 0,7 dolar arasına çıkması bekleniyor. Yatırımcılar, fiyatların tersine döneceği beklentisiyle MATIC biriktiriyorlar.

Boğaların kısa vadeli görünümü daha da iyiydi. 30 günlük piyasa değerinden gerçekleşen değere (MVRV) bakıldığında, yatırımcıların hafif gerçekleşmemiş karlarla karşılaştıkları görülüyor. Bu durum, MATIC için mevcut yükseliş beklentilerini vurguluyor.

Sonuç olarak, Polygon (MATIC), 0,6 dolarlık fiyat bölgesindeki satış baskısının etkisi altında belirli bir fiyat aralığında işlem görüyor. Yatırımcılar, boğaların 0,6 dolarlık engeli aşması ve fiyatın 0,65 ile 0,7 dolar arasına çıkması durumunda bir yükseliş bekliyorlar.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

STORJ Altcoin’de Büyük Kazançlar: Fiyat %120 Arttı!

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasalarında Hacimler Düşüyor: Bitcoin Fiyatı 27.300 Doların Altına İndi

İlgili Haberler