Polkadot’un Çin Topluluğu PolkaWorld Faaliyetlerini Durduruyor

Bitcoin Haber

Polkadot’un Çin’deki en büyük topluluğu olan PolkaWorld, finansman başvurusu teklifinin reddedilmesi nedeniyle faaliyetlerini durduracağını duyurdu. PolkaWorld ilk teklifini Ağustos ayında sundu, ancak çoğunlukla karşı oy kullanılması nedeniyle reddedildi. PolkaWorld ayrıca, Polkadot ekosisteminden ayrılan birçok kişi olduğunu ve OpenGov kapsamında mali yönetimle ilgili sorunlar olduğunu belirtti.

PolkaWorld tweet’inde, OpenGov’un yetenekli ekiplerin kaybına yardımcı olması durumunda hata yapıyor olabileceğini belirtti. Ayrıca, bazı DOT sahiplerinin, başvuru sahiplerinin hazine fonlarını nakde dönüştürmesinin zararlı olduğuna inandığına dikkat çekti. Bu nedenle, PolkaWorld ileride topluluk önerilerine dayanarak teklifini güncelleyebilir.

PolkaWorld olayının DOT’un sosyal cephesi üzerinde olumsuz bir etki yaratmadığı belirtildi. Bu durum, DOT’un sosyal baskınlığının yüksek olduğunu gösteren Santiment’in grafiği ile de destekleniyor. Ayrıca, genel hissiyatın da olumlu olduğu vurgulandı.

DOT’un fiyat hareketi, bahsedilen olaylar gerçekleşirken yükselişe geçti. Son 24 saat içinde %3’ten fazla artış gösteren DOT, yazım sırasında 5.1 dolar fiyatla, 4.20 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip oldu.

Analistlere göre, günlük işlem hacmindeki artışın DOT’un fiyat artışına eşlik etmesi olumlu bir gelişme. Ancak, token’ın 1 haftalık fiyat volatilitesi biraz düştü ve bu da DOT’un fiyatının daha da yükselmesini engelleyebilir. Polkadot’un son yedi gün içinde geliştirme faaliyetlerinde bir düşüş kaydetmesi ilginç olarak nitelendirildi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Piyasası Yükselişe Geçiyor: Bitcoin Fiyatı 26.000 Doların Üzerinde

Sonraki Haber

Ünlü Kripto Para Analisti: Bitcoin Boğa Piyasası Devam Ediyor

İlgili Haberler