Pocket Doge, İlk P2E Blockchain Oyununun Lansmanını Duyurdu

İlayda Peker

Binance Smartchain (BSC) üzerinde geliştirilen bir proje olan Pocket Doge ($PDOGE), kullanıcıların ödül kazanmalarını sağlayan ilk Play to Earn (P2E) blockchain oyununun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Oyun içinde kullanmak üzere non-fungible token’ların (NFT’ler) satın alınması da kısa süre içinde mümkün olacak. Danger on BSC, şirketin teknik incelemesinde ayrıntıları verilen ve  Pocket Pets ekosistemini genişleten bir dizi planlı P2E oyununun ilki. Şirketin web sitesinde halihazırda mevcut olan merkezi olmayan bir uygulama (dApp), uygulama içi stake veya Pocket Doge sözleşmesi mevduatlarını (PAD’ler) uygulamak için geliştirilmektedir.

NFT Marketplace’in piyasaya sürülmesi beklentisiyle Pocket Doge, ilk NFT hediyesini açıkladı. 17 Ağustos 2021’deki lansmanından 11 Eylül 2021’e kadar token yatırımını elinde tutan en büyük 90 alıcıya, ilk Pocket Doge Gold NFT ödülü verildi. NFT, Pocket Doge topluluğunun bir üyesi tarafından oluşturuldu ve şirketin NFT pazarını genişletmesinin başlangıcını müjdeliyor ve sanatçılara sanatsal ürünleri üzerinde yaratıcı ve parasal kontrol sağlıyor. Pazar yeri, bağımsız oyun, müzik ve sanat yaratıcılarının işbirliği yapabileceği ve yaratabileceği bir ortam oluşturmayı amaçlamaktadır.

Henüz bir ay gibi bir geçmişi olan  kripto şirketinin daha fazla NFT ödülü olacak ve Diamond NFT’ler gelecekteki yatırımcı ödülleri için ayrılmış durumda. Projenin resmi iş planı olan Pocket Doge teknik incelemesi, NFT platformunu tanımlıyor ve ödüllerinin şirketin yol haritasının 3. Aşamasında sunulması bekleniyor.

NFT platformu, tamamen benzersiz işlevlere sahip heyecan verici yeni token’lar içeren Pocket Doge’un sürekli genişleyen ekosisteminin bir parçasıdır. Yolculuğun başından itibaren yatırım yapan ve %50’den fazla satış yapmayan kullanıcılar, gelecek diğer sürümlerde önceliğe sahip olacak. “Diamond Handed” yatırımcılar Pocket Doge topluluğu içinde ödüllendirilecek.

Pocket Doge’u Diğer Platformlardan Ne Ayırıyor?

Pocket Doge (PDOGE), topluluk içindeki kullanıcıların kendi tokenomiklerini seçmelerine ve yansıtmalarına izin veren BSC’deki ilk projelerden biridir. Yapılan açıklamalara göre yatırımda güvenlik, Pocket Doge için çok önemlidir. Bu nedenle şirket, yatırımcılara en dinamik ve güvenli çözümleri getirmek için aşağıdaki önlemleri almaktadır:

  • Pocket Doge projesi, ödüllendirilen tüm token’ların en saygın ve yerleşikler arasında olmasını gerektirir.
  • Lansmandan önce Solid Proof denetimi ve KYC tamamlandı. Certik denetimi projenin 3. Aşamasında tamamlanacaktır.
  • Cep Evcil Hayvanları Ekosisteminde başlatılan yeni projeler, yansıtılan iyi kurulmuş token’ların aynı katı kriterlerine bağlı kalacaktır.
  • Ekipteki pek çok kişi, proje gelişip büyüyerek çok uluslu bir şirket haline geldikçe tamamen doxx’a ulaşmayı planlıyor.
  • Yatırımcılar, isterlerse her zaman sabit bir parayı yansıtma veya istedikleri zaman değiştirme seçeneğine sahip olacaklar.

Pocket Doge ekosistemi, sanatçıları destekleyen ve geliştiren ve aynı zamanda ihtiyacı olan topluluklara yardım sağlayan gelecekteki projelerin vizyonları ile geniş ve kapsayıcı olduğunu ifade ediyor. Yayın zamanı itibariyle Pocket Doge, topluluk tarafından çocuk sağlığı, COVID ile ilgili yardım, adalet reformu ve hayvan kurtarma ve refahına odaklanan beş hayır kurumuna katkıda bulunmuştur. Pocket Doge, kurumsal sosyal sorumluluğa kendini adadığını ve gelirin bir kısmını topluluk tarafından sağlanan incelenmiş hayır kurumlarına düzenli olarak bağışlamaya devam edeceğini ifade ediyor.

Şu anda, Pocket Doge’un ana odak noktası oyun ve sanat endüstrileri. Platform, Last Name Jones’un “Pocket Doge” adlı orijinal bir single’ını piyasaya sürüyor, müzik videosunu yapıyor ve mini oyunu Pocket Doge: Danger’ın BSC video oyununu kullanıcı ile buluşturuyor. P2E oyununun piyasaya sürülmesinden önce web sitelerinde ücretsiz bir şekilde yer alıyor. Pocket Doge, plak şirketlerini aradan çıkararak sanatçılara kontrolü verecek olan NFT tabanlı bir prodüksiyon şirketi olan Pocket Productions’ın lansmanını şimdiden duyurdu.

PDOGE Token ve Yardımcı Programı

Pocket Doge token’ı, BSC blok zincirinde bir BEP20 token’ı olan PDOGE’dir. Toplam arz 100.000.000.000 olarak belirlendi ve temel işlevlerden biri merkezi olmayan kullanım ödül mekanizmasıdır. Her satın alma için, ödül olarak sahipler arasında orantılı olarak dağıtılan %5’lik bir ücret bulunuyor.

Yatırımcılar için borsa listelenmelerinin önemi göz önünde bulundurularak likidite 6 ay süreyle hemen kilitlendi. Piyasaya sürülmeden önce, Pocket Doge üç tur finansman gerçekleştirdi; ilk iki tur özel satışlardı ve gelirlerin %70’i likidite fonlaması ve kalan %30’u fon pazarlaması ile erken yatırımcılardan oluşuyordu.

Pocket Doge hakkında daha fazla bilgi edinmek için Pocketdogetoken.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

TwitterTelegramYouTubeInstagramTikTok

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin (BTC) Mi, Ethereum (ETH) Mu? On Yıl Sonra Lider Kim Olacak?

Sonraki Haber

Solana Blockchain’inin En Pahalı NFT’si 2,1 Milyon Dolara Satıldı!

İlgili Haberler