Planet Sandbox, DApp ve NFT Marketplace’i Başlatıyor 

İlayda Peker

Play-to-earn oyunu olan Planet Sandbox, hem yeni nesil oyunları ile hem de kazanma yollarının çeşitliliği ile son zamanlarda adından sıkça söz ettirdi. Yapılan açıklamalara göre Vvzyonu, kripto endüstrisinde devrim yaratmak ve oyuncular tarafından inşa edilen ve kontrol edilen bir metaverse yaratmak. 

Planet Sandbox, Marketplace’i dApp (Merkezi Olmayan Uygulama) ile birlikte 2022 üçüncü çeyrekte piyasaya sürmeyi planlıyor. Yerel marketplace, oyuncuların üçüncü taraflara güvenmeden oyun içi NFT’leri satın alma ve takas etme ihtiyacını karşılayacak ve dApp Stake, Dashboard ve Envanter gibi heyecan verici özelliklerle geliyor. 

Planet Sandbox Hakkında 

Planet Sandbox, yalnızca kripto meraklıları için değil, aynı zamanda değişiklik arayan hevesli oyuncuların taleplerini de karşılayan bir metaverse inşa etmeyi amaçlıyor. Oyun, kullanıcıların saatlerce oyuna bağlı kalacağı şekilde tasarlanırken, yapılan açıklamalar göre çeşitli play-to-earn seçenekleriyle heyecan verici ödüller kazanma şansı da olacak. 

Ödüller, çeşitli oyun modlarına katılarak, normal/destansı gizemli kutular satın alarak, oyun içi güçlendirici satın alarak, NFT satın alarak/takas ederek kazanılabilen $PULV tokenları şeklinde dağıtılacak. Platformun yönetim tokenı $PSB, NFT öğelerini satın almak/takas etmek ve yükseltmek için de kullanılabilecek. Yapılan açıklamalara göre $PSB arzı 100 milyon ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca Planet Sandbox, mevcut yönetişim token’ını tutmanıza ve %32,46 APR’ye kadar pasif bir gelir elde etmenize olanak tanıyacak. 

PlanetSandbox Testnet Şampiyonası  

Demo Marketplace’in lansmanını kutlamak için Planet Sandbox, oyuncuları için Planet Sandbox Testnet Championship adında büyük bir oyun ödül etkinliği düzenleyecek. Testnet Şampiyonası hakkında daha fazla bilgi güncellemek için PlanetSandbox Topluluğunun Telegram kanalına katılabilirsiniz. 

Eğlenceli Şekilde Ödül Kazanmak 

Diğer oyunlardan farklı olarak yapılan açıklamalara göre Planet Sandbox, hem aktif hem de pasif kullanıcıları ödüllendirmek için oyun etrafında bir ekosistem oluşturarak sonrası için önemli bir adım attı. 

Planet Sandbox’ta diğer oyuncularla doğrudan savaşa girebilir, onları yenebilir ve heyecan verici ödüller kazanabilirsiniz. Bu rota genellikle hemen yatırım yapamayan ancak tamamen oyuna kendini kaptıran kişiler tarafından tercih ediliyor. Hem PvP hem de PvE modları mevcut, heyecan verici görevler ve ayrıca skor tablosuna girmeyi başaran oyuncular için ek ödüller var. 

Doğrudan oyunun yanı sıra, metaverse’de arazi satın alabilir, diğer oyuncuları çekecek kadar ilginç bir oyun modu oluşturabilir ve sabit bir gelir elde edebilirsiniz. Açıklamalara göre bu tür birçok seçenek olacak, bu nedenle maksimum dikkati ve en yüksek geliri elde etmek için yaratıcı bir şeyler oluşturmanın faydalı olabileceği ifade ediliyor. Ne kadar çok katılımcınız olursa, gelirinizin o kadar yüksek olacağı ifade ediliyor. 

PlanetSandbox, Loncalar ve Ortaklarla Ağını Genişletiyor 

PlanetSandbox ağlarını oyun loncaları ve ortaklarıyla genişletmek, Go-To-Market stratejisindeki en önemli adımlardan biri olarak nitelendiriliyor. Şimdiye kadar, Lucis Gaming, KTS game Guild, X8 Guild, Good Game Guild, AFKDAO, Earn Guild, Rainmaker PlanetSandbox’ın stratejik ortaklarından bazıları olarak tanımlanıyor. 

Açıklamalara göre token’lar, değerli eşyalar içeren ve savaşları kazanmanıza yardımcı olan gizemli ve nadir kutuları daha fazla satın almak için kullanılabilir. Çok basit, ne kadar çok zaman ve token yatırırsanız, getirileriniz o kadar yüksek olacak ancak oyun yeni gelen kullanıcılar için de her zaman kazanma şansının olacağını ifade ediyor.  

Bu nedenle ekibin açıklamalarına göre, her yönü ve ayrıntıyı keşfeden ve kapsayan bir oyun arıyorsanız, Planet Sandbox mükemmel bir seçim olacak. 

Planet Sandbox hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
11
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Rock’n’Verse’ün NFT Summit’e Özel Mint’i Sum-Mint Başladı!

Sonraki Haber

Terra Kurucusundan Yeni Açıklamalar! Terra 2.0 Başlatıldı!

İlgili Haberler