Piyasanın Ünlü İsmi Peter Brandt, Cardano (ADA) Hakkında Tweetledi!

Mert Bahçe

Kripto para sektörü ile ilgili yorum yapan isimlerin daha sonra görüşlerini değiştirmesi artık alışılagelen bir durum halini aldı. Piyasanın ünlü isimlerinden Peter Brandt, popüler kripto para birimi Cardano hakkında tweet atarak u dönüşü yapan isimler listesine adını yazdırdı.

Peter Brandt ADA’yı Destekliyor

Kripto para piyasasının popüler analisti Peter Brandt, geçtiğimiz dönemde şöyle bir tweet atmıştı: “Shitcoinler özelinde spekülasyon yaratmak için bir neden görmüyorum. Bir tarafta Bitcoin varken diğer tarafta sahtekarlar var.”

Ancak daha sonra bu söylemlerini hiçe sayan Brandt’ın bu dönemde bazı altcoinleri desteklediği görülüyor. Yıl başından bu yana %800’den fazla değer kazanan Cardano (ADA) geçtiğimiz gün 1.72 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Deneyimli isim ADA hakkında yükselişi destekleyen bir tweet attı.

Cardano’yu Destekleyen Piyasanın Önde Gelen İsimleri

Bir başka ünlü ADA destekçisi ise Michael Van de Poppe oldu. Poppe, ADA’nın büyük potansiyeli olduğunu ve artış beklediğini dile getirdi. Bunun yanı sıra Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Cardano’ya olan ilgisini aktarmıştı.

Bir yılda %1383 oranında değer kazanan ADA son günlerin en çok konuşulan kripto para birimlerinden biri oldu. Cardano’nun bu gelişiminde “Mary” güncellemesinin büyük payı var. Mary, 2020 Temmuz’unda gerçekleştirilen Shelley yükseltmesinden bu yana en büyük ve en etkili güncelleme olarak lanse ediliyor.

Cardano yatırımcıları, uzmanların beklentisi doğrultusunda fiyat hedefini 2 dolara koydu. Ancak deneyimli isimler Bitcoin’in piyasa hareketine ve piyasa hakimiyetine bağlı olarak bu hedefin gerçekleşeceğini öne sürüyor. Analiz firması Skew, geçtiğimiz günlerde ilgi çekici bir rapor yayınladı. Skew, ilk 10 kripto para biriminin 2021 yılı itibarıyla Bitcoin ile korelasyonunu kademeli olarak azalttığını belirtirken bu kripto paraların uzun vadede bundan yararlanabileceğini ileri sürdü. Öte yandan kısa vadede Bitcoin’in fiyat hareketlerinin altcoinleri etkilemeye devam edileceği aktarıldı.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Classic’in (ETC) Fiyatı 1 Haftada 4 Katına Çıktı, Yükselişin Sebebi Ne?

Sonraki Haber

MicroStrategy CEO’su: Bitcoin (BTC) Gelecek Yüzyılın Hakimi Olacak”

İlgili Haberler