Pepe (PEPE) Kripto Parasının Fiyatı Düşüyor: İlk 100 Listesinden Çıkabilir

Bitcoin Haber

Pepe (PEPE) kripto parası fiyat düşüşü yaşamaya devam ediyor. Son verilere göre, yatırımcılar PEPE varlıklarını satıyorlar. Piyasa değeri hızla düşerken, aşırı satış baskısı nedeniyle ilk 100 kripto para listesinden çıkabilir. Lookonchain’in tweet’i, yatırımcıların PEPE varlıklarını PNDC olarak değiştirdiğini ve 1,38 trilyon PEPE’yi 965 bin dolar değerinde 600 ETH karşılığında sattıklarını gösterdi.

Memecoin’in zincir üzerindeki metriklerine göre satın alma baskısı yüksek ve düşüş eğilimi gösteriyor. Memecoin’in borsadaki arzı son birkaç gün içinde artarken, borsa dışındaki arzı düşüyor. Bu durum, satış baskısının arttığını gösteriyor. PEPE’nin borsa girişi, toplam sahip sayısı düşerken arttı.

PEPE’nin ağ aktivitesi de düştü ve günlük aktif adresler benzer bir düşüş eğilimi izledi. Piyasanın memecoin’e olan güveni son yedi gün içinde %47 oranında düştü.

Satış baskısındaki artış, memecoin’in fiyatında büyük bir düşüşe yol açtı. CoinMarketCap’e göre, PEPE son yedi günde %13’ten fazla düştü. 273 milyon dolarlık piyasa değeriyle 0,0000006992 dolardan işlem görüyor. Bu durum, memecoin’in yakında ilk 100 kripto listesinden çıkabileceğini düşündürüyor.

Memecoin’in günlük grafiklerine bakıldığında Chaikin Para Akışı (CMF) ve Denge Hacmi (OBV) son birkaç gün içinde düştü. Ancak, Para Akışı Endeksi (MFI) hafifçe yükselişe geçti ve memecoin için bir umut ışığı verdi.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin 25 Bin Dolarda Takılı Kaldı: Bitcoin BSC, Staking Özelliğiyle Balinaların Radarında

Sonraki Haber

Binance, Çapraz Marjin ve İzole Marjin’de Sistem Yükseltmeleri Gerçekleştirecek

İlgili Haberler