Pepe Coin’de Düşüş Trendi Bekleniyor

Bitcoin Haber

Pepe Coin üzerindeki satış baskısı yüksek ve teknik analizler, düşüş trendinin yakın zamanda sona erme ihtimalinin düşük olduğunu işaret ediyor. Geçtiğimiz hafta momentum kaybı yaşayan kripto para biriminin Eylül ayında daha fazla değer kaybetmesi bekleniyor. 14 Ağustos’tan bu yana yaşanan fiyat hareketleri, Pepe Coin’in düşüşe geçtiğini gösteriyor.

Dört saatlik grafiklerde 15 Ağustos’tan bu yana düşüş eğilimi gözlemleniyor. Bu süre zarfında meme token keskin bir düşüş yaşadı. Fibonacci geri çekilme ve genişleme seviyeleri kullanılarak yapılan analizler, destek seviyelerinin 0,00000062 dolar ve 0,00000044 dolar olduğunu ortaya koyuyor. Bu seviyeler, Pepe Coin fiyatından sırasıyla %6,7 ve %33,7 daha düşük.

Geçtiğimiz ay piyasa yapısı düşüş eğilimini sürdürdü. Göreceli güç endeksi (RSI) da bu bulguyu destekledi. OBV de sürekli düşüş yönünde hareket ederek, piyasada yükselişe dair umudun olmadığını vurguladı. Pepe Coin’in geçtiğimiz hafta içinde işlem gördüğü kısa vadeli aralık 0,0000007 dolardan 0,00000066 dolara kadar uzanıyor.

Açık pozisyon metriği, altcoinin sağlam bir trendden yoksun olmasına rağmen 13 Eylül’den bu yana yükseliş gösterdi. Ancak bu durumun fiyatlarda bir yükselişin habercisi olup olmadığı henüz belli değil. Yatırımcılar, kısa pozisyonlara girmeyi değerlendirebilirler.

Sonuç olarak, Pepe Coin’de yüksek satış baskısı ve teknik göstergelerle düşüş trendi sürüyor. 14 Ağustos’tan bu yana fiyat düşüş gösterirken, Fibonacci seviyeleri destek olarak kabul ediliyor ve fiyat %6,7 ile %33,7 arasında daha fazla düşüş yaşayabilir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve On-Balance Volume (OBV) düşüş trendini destekliyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Fiyatındaki Kritik Hareketler ve Beklenen Yön

Sonraki Haber

Bitcoin’de İstikrarlı Artış ve Santiment Tahminleri

İlgili Haberler