Kadıköy’de Bitcoin Kabul Eden Restoran

Bitcoin Haber

Alın size bitcoin harcamak için mükemmel bir neden daha. Kadıköy Moda’da hesabı bitcoin ile ödeyebileceğiniz lazanyacı açıldı. Paul’s Homemade Lasagna sunduğu lezzetli İtalyan mutfağının karşılığında bitcoin ile ödeme kabul ediyor.

İşletmeler Bitcoin Kabul Ediyor

Bu mekan BitcoinHaber okuyucularına hiç de yabancı değil aslında. Geçen sene yayınladığımız röportaj ve haberde Türkiye’nin bitcoin ile dövme yaptırabileceğiniz ilk dövmecisi ünvanıyla duyurduğumuz Paul’s Tattoo Lounge, aynı işletmeciyle geçen sene sonundan beri artık lazanya severlere hizmet veriyor. Üstelik öyle sıradan bir İtalyan lokantası da değil. Ünlü gurmelerimizin ziyaret ettiği, yemek sitelerinde yüksek puanlar ve olumlu geri dönüşler alan oldukça başarılı bir lazanya lokantası olmuş.

“İşin sırrı hamurun hazırlanışında” diyor Hakan Ersoy. Lokantacılık baba mesleği (Mekana da babası Paul’ün ismini vermiş) kendisi de çocukluğunda İtalyan şeflerinin yanında ustalaşmış lazanyada.  Şimdi ise büyük düşünüyor ve yakında ikinci lokantayı açmaya hazırlanıyor.

İşletme sahibi Hakan Ersoy’un yatırımcı olduğu dönemde kendisine para kazandıran bitcoin ile ilgisi de devam ediyor. Kapısındaki bitcoin kabul edilir çıkartması ile diğer işletmecilere örnek oluyor. Yolunuz Kadıköy Moda’ya düşerse bitcoin cüzdanınızı yanınızda getirmeyi unutmayın.
Türkiye’deki işletmeler Bitcoin ve kripto para kabul etmeye devam ediyor. Şehrinizde bitcoin ve kripto para kabul eden işletmelerin güncel listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Ankara’da Bitcoin ve Blockchain Etkinliği

Sonraki Haber

Steam Bitcoin Kabul Ediyor

İlgili Haberler