Paris’te Bir Restoran Shiba Inu’yu (SHIB) Ödeme Yöntemlerine Ekledi

Mert Bahçe

Shiba Inu (SHIB), restoranlarda ödeme yöntemi olarak kabul edilmeye başladı. Şaka kripto para Shiba Inu (SHIB) son dönemdeki yükselişi ile birlikte benimsenme oranlarında zirveye ulaştı. SHIB, popülaritesini artırmaya devam ediyor.

Fransız Restoranında Shiba İle Ödeme Dönemi

Paris merkezli bir restoran olan Le Bistrot d’Eleonore et Maxence, Shiba Inu’yu (SHIB) ödeme yöntemlerine eklediğini açıkladı. Shiba Inu sahipleri, Fransız mutfağının tadını çıkarıp ödemeyi popüler kripto para ile yapabilecek. Kripto para birimlerinin benimsenmesi artık farklı boyutlara ulaşmış durumda ve giderek büyüyor.

Shiba Inu, Ağustos 2021’de piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir. Dogecoin kopyası proje, şaka kripto para olarak oluşturulan kategoride en popüler ikinci meme coin’dir. Ekim ayında %500’ün üzerindeki yükseliş ile ön plana çıkan Shiba Inu, birçok insanın odak noktası oldu.

Fransız Le Bistrot d’Eleonore et Maxence restoranın yanı sıra farklı alanlarda Shiba Inu’yu ödeme yöntemleri arasında görebiliyoruz. Dünyanın artık tamamen entegre olduğunu ve trendleri takip etmenin ne derece önemli olduğunu görebiliyoruz. Bu bağlamda bu tür hamleler, popüler trendleri takip etmenin bir parçasıdır.

Shiba Inu Yükselişi

Şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz günlerde 0.000044 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine dokundu. SHIB, Dogecoin’i de gölgede bırakarak listelerde tırmanmaya devam etti. Balina alımları, Shiba Inu yükselişinin temel nedeni oldu. İlginin kaybolduğu dönemlerde yüklü alımlar yapan balinalar, fiyatın artışı ile kâr elde ederek satışlarını gerçekleştirdi.

Öte yandan hızlı yükselişinin akabinde Elon Musk yorumu ile %20’lik ani düşüş yaşayan Shiba, 0.00004 dolar sınırına tekrar dayandı.Total
7
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Coinbase CEO’sundan Ripple Sinyali: XRP Borsada Yeniden Listelenecek Mi?

Sonraki Haber

Tesla Yeniden Bitcoin (BTC) Ödemelerini Kabul Edecek Mi?

İlgili Haberler