OXT Token Coinbase’de Listelendi, Yüzde 20 Artış Yaşandı

İlayda Peker

Coinbase Pro listelenmesinin ardından  Orchid Labs’in OXT token’ı 18 Aralık’ta yaklaşık olarak %20 değer kazandı. Bu durum ile ilgili açıklamalar yapan Orchid’in CEO’su, işin uzun vadeli bir odak noktası olduğunu dile getirdi.

Orchid CEO’su Steven Waterhouse Cointelegraph verdiği 19 Aralık tarihli bir röportajda, “Belli ki şirketin tüm yönleriyle ilgilenmek konusunda CEO olarak benim sorumluluğum var ve şu anda alım satım faaliyetleri ilgilendiğim alanlardan biri.” ifadelerini kullandı ve şunları ekledi:

Şirketin uzun vadeli performansıyla daha fazla ilgileniyoruz.

Orchid’in Adımları

Orchid Labs’in paylaştığı bir blog gönderisine göre 16 Aralık’ta token tabanlı, eşler arası gizlilik odaklı network ürünü piyasaya sürüldü. Öte yandan, büyük ABD borsası Coinbase Pro, 12 Aralık’ta yaptığı duyuru ile Orchid Labs’ın OXT token’ını listelediğini belirtti. Bu haberlerin ardından OXT token’ın fiyatında %20 oranında artış yaşandı.

Öte yandan Waterhouse yaptığı açıklamalarda “Bu şirkette iki buçuk yıl önce, daha özel ve açık bir internet tasarlamayı amaçlayan araç takımları geliştirme hedefiyle yola çıktık.” ifadelerini kullandı. Ayrıca Waterhouse özel ve açık internet ile sadece mahremiyeti değil aynı zamanda sansürü de hedeflediklerini belirtti.

Orchid Nedir?

Bunların yanında temel olarak Orchid’in ürünü, OXT token’ı tarafından beslenen, kullanıcıların serbest piyasa işlemleri yoluyla internet bant genişliğini almalarını ve satmalarını sağlayan, merkezi olmayan dijital bir özel ağ olarak karşımıza çıkıyor.

Waterhouse konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda “Buradaki asıl odağımız, ağın ve yeni dijital para birimimiz olan OXT’nin yaygın olarak erişilebilir olması” ifadelerini kullandı.Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin: Yaptırımlardan Kaçarken Günah İşlemeyelim?

Sonraki Haber

Japon Finans Devi Ve Almanya’nın En Büyük İkinci Borsası Ortaklığa Vardı

İlgili Haberler