Orchid (OXT) Coin: Özgür İnternet İçin Yeni Nesil VPN Kripto Parası

Bitcoin Haber

Orchid (OXT), kripto para odaklı bir sanal özel ağ (VPN) servisinin yerel token’ıdır. Aralık 2019’da piyasaya sürülen Orchid, dünyanın ilk eşler arası gizlilik ağını temsil ediyor. Orchid Coin ve geliştiricilerinin temel amacı, interneti tüm kısıtlamalardan arındırarak internet özgürlüğünü yükseltmek.

OXT Coin, kullanıcıların kripto ödemeleri ile bant genişliği satın almasını ve ağdaki hizmet sağlayıcılardan faydalanmasını sağlayan bir sistemdir. İnternet kısıtlamalarıyla karşılaşan kullanıcılar, çeşitli VPN servis sağlayıcılarına erişmek için OXT Coin satın alabilirler.

Regülasyonlar ve hükümet internet yasakları, VPN kullanımını vazgeçilmez hale getirmiştir ve bu durumun yakın zamanda değişmesi beklenmemektedir. Bu, OXT için sonsuz bir hizmet alanı yaratmaktadır.

OXT satın almak isteyenler, Binance gibi platformlar aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirebilirler. Binance, likidite ve güvenlik açısından kullanıcılar için popüler bir platformdur.

OXT Coin satın almak için, öncelikle Binance ana sayfasına gidilir ve “Kripto Satın Al” seçeneğine tıklanır. Ardından “Kredi/Banka Kartı” sekmesinden USD yatırılır ve USDT (Tether) seçilir. Daha sonra USDT ile OXT/USDT çiftini bularak, “OXT SATIN AL” sekmesinde istenilen miktar girilir ve işlem onaylanarak OXT Coin satın alma işlemi tamamlanır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Shiba Inu’nun Fiyatında Beklenen Yükseliş Sinyalleri

Sonraki Haber

Oyun Dünyasında Devrim Gibi Değişiklik: Ücretsiz Oynanabilir Web3 Oyunları Geliyor

İlgili Haberler