Önümüzdeki Günlerde Bu Yeni Token Beş Haneli Rakamları Görecek!

Önümüzdeki Günlerde Bu Yeni Token Beş Haneli Rakamları Görecek!

Ethereum (ETH) tabanlı bir DeFi token’ı olan yearn.finance (YFI) rekor üzerine rekor kırmaya devam ederken yatırımcıların gözü yeni bir DeFi token’ında gibi görünüyor.

YFI Token’ın Performansı

DeFi protokolü Yearn.Finance’in yönetim token’ı YFI Pazartesi günü 39.000 dolara kadar yükseldi. Dolayısıyla YFI, 31 dolardan işlem gördüğü Temmuz ayından bu yana %124.000 gibi çok büyük bir artış yaşamış oldu. Ancak 39.000 dolarlık rakamın sonrasında token’da bir geri çekilme görüldü ve fiyat 29.000 dolar bandına geriledi.

Analiste göre YFI şu an için bir düzeltme bölgesinde bulunuyor ve yatırımcılar burada YFI’nin yeniden yükselmesini beklerken yeni bir DeFi token’ını da takip ediyor. Cantering Clark olarak tanınan popüler analist, bahsi geçen yeni token’ın beş haneli rakamlara doğru ilerlediğini dile getirdi.

YFL Token

Yearn.finance’in bir fork’u olan YF Link (YFL), son 24 saat içinde sergilediği %100’ün üzerindeki artışı ile yatırımcıların dikkatini çekti.  Cantering Clark da token ile ilgili yaptığı açıklamalarda YFL’in 10.000 dolara ulaşmasının kimseyi şaşırtmayacağını ve dolaşımdaki arz ile toplam arz oranı sebebiyle bunun muhtemel olduğunu dile getirdi.

Ayrıca yine piyasanın başka bir popüler analisti olan Josh Rager da YF Link’i takipte olduğunu ifade ediyor. Kripto para biriminin henüz fiyat potansiyelini gerçekleştirmediğini dile getiren Rager, kısa vadede YFL’in 1.400 dolar üzerine çıkacağını bugün erken saatlerde dile getirdi. Mevcut fiyatlara bakıldığında Rager’ın tahmininin tuttuğu görülüyor.

Tüm bunların yanında Defi piyasası şu anda son gaz yoluna devam ediyor da olsa Rager DeFi konusunda yatırımcıları uyarıyor ve çok temkinli adımlar atılması gerektiğini ifade ediyor. Rager konuyla ilgili olarak Uniswap’te işlem yapan her token’ın kısa sürede sıfırlanabileceğinin altını çiziyor.

Haberlerimizi Facebook, Telegram kanalımızdan, Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.