OKEx İsmi Tarihe Karıştı: OKX Yeniden Markalaşma Sürecini Duyurdu

Mert Bahçe

Önde gelen kripto para borsası OKEx, bugün itibarıyla platformlar arası hizmet sağlayıcısı olarak yeniden markalaştığını duyurdu. OKEX adını geride bırakan firma OKX ve yeni bir logo ile yoluna devam edecek.

OKX Yeni Mentalitesiyle Hizmet Verecek

2017 yılında bi kripto para borsası olarak kurulan OKX, o zamandan bu yana 20 milyon fazla kullanıcıyı bir araya getirdi. Kripto varlık yatırım ürünleri paketini pasif gelir elde etmek için aracı olarak OKX Earn geliştirildi. Bununla birlikte NFT sektörünü kaçırmayan OKX, dijital varlıkları depolamak için zincirler arası bir gösterge panosu ve Web 3.0 cüzdanı içeren OKX’in yeni merkezsiz modu MetaX’i duyurdu.

Şirketin OKEx’ten OKX‘e değişmesiyle vurgulanan adım, platformun yatırımcılar için spot, marj ve türev piyasalarında yüzlerce kripto varlık işlemi yapmak için kullandığı borsanın ötesinde artan sayıda servet yaratma fırsatları sunuyor. OKX, merkezsiz varlıklara ve araçlara erişim sağlayarak yatırımcılara kripto paralarını saklama seçeneği sunmayı amaçlıyor.

OKX CEO’sundan Açıklamalar

OKX CEO’su Jay Hao değişim ile ilgili şunları kaydetti: “OKX, kullanıcılarımıa uçtan uca bir kripto para deneyimi sunmak için standart merkezileştirilmiş borsda modelinin ötesine geçiyoruz. En önemlisi, bunu kriptonun temel ilkeleri olan merkezsizliği korurken yapıyoruz. Amacımız kullanıcılarımıza aracılık ihtiyacı duymadan varklıklarını kolayca ve güvenli bir şekilde kazanmaları, aktarmaları ve uygun gördükleri şekilde harcamaları için ihtiyaç duydukları araçları sağlamaktır. Bir borsadan çok daha fazlası olacağız tıpkı kriptonun spekülasyondan çok daha fazla olması gibi.”Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Lider Kripto Parada Son Durum: Bitcoin’de (BTC) Kararsızlık Sürüyor

Sonraki Haber

Binance’den Tayland Hamlesi!

İlgili Haberler