OKEx COO’su İstifa Etti!

İlayda Peker

OKEx COO’su Andy Cheung 7 Ocak’ta yaptığı açıklamayla, Bitwork adında yeni bir Blockchain danışmanlık enstitüsü oluşturmak için kripto para birimi borsasından istifa ettiğini belirtti. Yapılan açıklamalara göre Cheung’un bahsettiği bu yeni girişim, projelerin piyasalara bağlanmasına ve kitlesel benimsenmesine yardımcı olacak.

Kaliteli Projelere Yardımcı Olmak

Cheung yaptığı açıklamalarda kripto para biriminin kitlesel olarak benimsenmesine olan katkısının bir borsa içinde çok sınırlı kaldığını iddia etti. Bu nedenle aklındaki hedeflere daha kolay ulaşabilmek amacıyla kripto para borsası OKEx’ten ayrıldığını ifade etti. Öte yandan Bitwork için ilham kaynağını OKEx’ten aldığını belirten eski COO şu ifadeleri kullandı:

OKEx’te her zaman bana sorulan soru şuydu: Projem borsanızda nasıl listelenebilir?… Ekiplere her zaman proje kalitesinin anahtar olduğunu söyleriz… Ama bir projenin kalitesini nasıl artırabiliriz? Piyasaların neye ihtiyacı var?

Cheung’un bahse geçen yeni projesi Bitwork; projelerin bu sorularının, borsa ortaklıkları, danışmanlık, pazarlama yönetimi, markalaşma ve halkla ilişkiler, kaynak yaratma ve etkinlik yönetimi hizmetleri aracılığıyla yanıtlamasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Borsa Listelenmeleri

Duyuruya göre, Hong Kong merkezli girişim “farklı kripto para borsalarından deneyimli Blockchain uzmanlarından oluşan bir ekip” tarafından kuruldu.

Bunun yanında bu girişimin eski bir borsa çalışanı tarafından kurulmuş olması müşteri projelerini listeleme için sunarken bir fayda olarak görülecektir ve borsalarda listelenmek kesinlikle bir projenin başarısında büyük rol oynar.

Kripto para projelerinin birçoğunun hala en iyi borsalarda listelenmek için yüksek miktarlarda para ödemeye hazır olduğu biliniyor. Örneğin, Blockstack‘ın Binance‘de bir yıl listelenmesi için 250.000 dolar ödediği ve dört yıllık bir süre boyunca yaklaşık 1.1 milyon dolar ücret ödemeyi taahhüt ettiği ifade edilmişti.

Kaynak: Cointelegraph


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“2020 Yılının Kazananı Bitcoin Olacak”

Sonraki Haber

BTC Yükselişi Devam Eder Mi? Yükselişi Devam Ettirebilecek Sebepler Neler?

İlgili Haberler