OKB Coin: OKEx Borsasının Kripto Para Birimi

Bitcoin Haber

OKB Coin, önde gelen kripto para borsalarından OKEx’in kendi kripto para birimidir. Her büyük kripto para borsası gibi OKEx, borsa üzerinde birçok işlem için kullanılabilen kendi para birimini piyasaya sürmüştür.

Bitcoin vadeli işlemlerinde liderliğini sürdüren OKEx, küçük bir sorunla karşılaşmasına rağmen pozisyonunu korumaya devam ediyor. OKEx’in OKB Coin’i, kripto para sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Toplam piyasa değeri açısından 58. sırada yer alan OKB Coin, OKEx kullanıcılarına ek avantajlar sunar. Belirli bir miktar OKB Coin tutan kullanıcılar, borsa işlemlerinde komisyon indirimleri, artan referans linki kazançları ve diğer ekstra faydalar gibi avantajlardan yararlanabilirler.

Son 24 saatte 85 milyon doları aşan işlem hacmiyle OKB Coin, geniş bir kullanım alanına sahip olduğunu kanıtlıyor. Birçok üst sıradaki kripto para biriminden daha yüksek bir işlem hacmine sahip olan OKB Coin’in hacmi, borsanın kullanıcı tabanı büyüdükçe daha da artabilir.

OKB Coin, OKEx kripto para borsasından satın alınabilir. CoinMarketCap’e göre, OKEx, OKB/USDT işlem çiftinde hacim ve likidite açısından lider konumda bulunuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ZK Teknolojisi İstanbul’da Dikkat Çekiyor

Sonraki Haber

Arjantin’in Kripto Dostu Yeni Başkanı Javier Milei

İlgili Haberler