OAX Coin: DeFi Dünyasının Yükselen Değeri

Bitcoin Haber

OAX coin, 2017 yılında kurulan ve OAX Vakfı’nın yerel kripto para birimi olarak hizmet vermektedir. OAX Vakfı, merkezi olmayan finansın ve dijital varlıkların, ana akım finans ve ticaretin geleceğinin ayrılmaz bir parçası olduğunu savunuyor. Vakfın, merkezi olmayan finansın iş birlikçi doğasına olan derin inancı, alandaki ana oyuncularla iş birliği yaparken ve teknolojinin potansiyelini keşfetmeye ve ilerletmeye yönelik bir etkileşim temeli oluşturuyor. Vakıf, hız, ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve güven olmak üzere dört ana eksikliği ele alınması gerektiğini belirtiyor.

OAX Vakfı ayrıca, DeFi alanını araçlar, teknoloji, uygulamalar ve topluluk desteği yoluyla desteklemeye çalışıyor. Makalede, OAX coin Binance üzerinden alımı, OAX BTC işlem çifti gibi konulara değinilecektir.

OAX coin hakkında yapılan yorumlar genellikle güvene odaklanırken, bazı yatırımcıların OAX ile marjin ticareti yoluyla kazanç elde ettiğini ifade ettikleri görülmektedir. Öte yandan, OAX coin’in Binance listesine alınmasıyla hem fiyatının hem de popülerliğinin arttığı gözlemlenmiştir.

Yatırımcıların fiyat tahminlerine göre OAX coin’in değer kazanma ihtimali bulunuyor. Ancak, Bitcoin’in sürekli yükselişi altcoinleri olumsuz etkileyebileceği için dikkatli olunması tavsiye ediliyor. Ayrıca, OAX coin fiyat tahminlerini doğru bir şekilde değerlendirmek için mevcut rakamlara bakmak faydalı olacaktır.

Makalenin hazırlandığı sırada 0.0563 USD’den işlem gören OAX coin, OAX BTC işlem çiftinde de 0.00000431 BTC olarak gözlemleniyor. CoinMarketCap’e göre, 4,229,834 USD’lik işlem hacmiyle 775. sırada yer alan OAX token’ın son 24 saatteki işlem hacminin 666,099 USD olduğu belirtilmelidir. Ayrıca, 2.92 USD’lik zirvesini 7 Ocak 2018’de gören OAX, en düşük seviyesini 0.0166 USD ile 13 Mart 2020’de gördü. Şu anda dolaşımda 75,071,494 OAX bulunmakta ve bu sayının maksimum 100,000,000 OAX’a ulaşması beklenmektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kurumsal Yatırımcıların Kripto Para Piyasasına İlgisi Artarak Devam Ediyor

Sonraki Haber

XRP Fiyatındaki Dalgalanmalar ve Ripple’ın Büyük Transferi

İlgili Haberler