NYDIG: Bitcoin Üçüncü Çeyrekte Yüzde 11 Düştü Ancak Dördüncü Çeyrek Yüksek Potansiyel Barındırıyor

Bitcoin Haber

New York Dijital Yatırım Grubu (NYDIG), Bitcoin‘in 2021 yılının üçüncü çeyreğinde yüzde 11 düşerek en kötü performans gösteren varlıklardan biri olduğunu belirtti. Ancak yine de Bitcoin’in yılın başından bu yana hala en iyi performans gösteren varlık olduğunu vurguladı. Dördüncü çeyrek için Bitcoin’in yüksek potansiyel taşıdığına dikkat çekildi.

NYDIG, Bitcoin’in fiyatının üçüncü çeyrekte yüzde 11 düştüğünü ve en kötü performans gösteren varlıklardan biri olduğunu aktardı. Buna karşın, Bitcoin’in yılın başından bu yana yüzde 63 yükseldiği ve hala yılın en iyi performans gösteren varlığı olduğu belirtildi.

NYDIG raporunda, Bitcoin için üçüncü çeyreğin en zayıf dönem olduğu ancak dördüncü çeyreğin Bitcoin’in tarihinde en iyi geçen çeyreklerden biri olduğuna vurgu yapıldı. Bu durum, Bitcoin için dördüncü çeyreğin yüksek potansiyel barındırdığını gösteriyor.

Rapor, üçüncü çeyrekte birçok farklı varlık için olumlu sonuçlar da gösterdi. Emtialar çeyrek boyunca yüzde 15,5 değer kazanırken, nakit varlıklar yüzde 1,3 değer kazandı. Ayrıca enflasyon yüzde 1 artış gösterirken, kısa vadeli yatırım notu ve kısa vadeli hazine tahvili sırasıyla yüzde 0,3 ve yüzde 0,2 kazanç sağladı.

Son olarak, uzun vadeli hazine tahvili çeyrek boyunca yüzde 11,9 değer kaybederek Bitcoin’den daha kötü bir performans gösterdi. Çeyrekte en kötü performans gösteren diğer varlıklar arasında uzun vadeli şirket tahvilleri, gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve değerli metaller yer aldı. Bu varlıklar, üçüncü çeyrek boyunca sırasıyla yüzde 7,9, yüzde 8,6 ve yüzde 10,6 değer kaybetti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Stars Arena, Avalanche Ağına Bağlı SocialFi Projesi Hacklendi

Sonraki Haber

Shibarium Ağı Önemli Bir Kilometre Taşı Aştı: ETH ve SHIB İçin Yeni Bir Adım

İlgili Haberler