NULS Coin Analizi ve Yatırım Potansiyeli

Bitcoin Haber

NULS Coin, mikroservis tabanlı bir blockchain projesinin yerel kripto parasıdır ve PoC (Proof of Credit) konsensüs mekanizması üzerinden staking yoluyla madencilik yapılmasını sağlar. NULS’un modüler tasarımı, akıllı sözleşmeler, özel zincirler, kamusal zincirler, dApps ve NRC-20 tokenleştirme için kurumsal düzeyde blockchain çözümlerini mümkün kılan NULSTAR isimli mikroservis tabanlı bir çerçeveyi içerir.

Yaklaşık bir buçuk yıllık hizmet süresi ve sürekli geliştirme adımlarıyla Nuls platformu, yüksek güvenilirlik algısı yaratmıştır. Bu güvenilirlik, NULS tokeni için de pozitif bir değer olarak görülmektedir. Ayrıca, yatırımcılar 2020 yılında NULS coinin değer kazanacağına inanmaktadır, ancak neredeyse tüm kripto paraların değer kazanacağı beklentisi nedeniyle temkinli bir yaklaşım benimsemektedirler.

İşletmeler için açık kaynaklı ve uyarlanabilir bir blockchain platformu olan NULS, geliştiricilere hızlı iş çözümleri sunar. Mikroservisler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası etkileşim ve anında zincir oluşturma ile NULS, Blockchain benimsenmesini kolaylaştırarak yeni bir endüstri standardı belirlemeyi hedefler.

NULS’un mikroservis tabanlı tasarımı, geliştiricilerin hızla her şey için modüller oluşturmasını kolaylaştırır. Az blockchain deneyimi olan geliştiriciler için akıcı, maliyet etkin ve zaman tasarrufu sağlayan çözümler sunar. Ayrıca, Nuls Chain Factory’nin kullanıcı dostu bir arayüz olduğu ve geliştiricilerin yeni bir zincir oluşturmak veya mevcut birini geliştirmek için modüler çözümlerden seçtiklerini otomatik olarak dağıtmalarını sağladığı belirtilmektedir.

CoinMarketCap’e göre, NULS şu anda 0,2378 dolardan işlem görmekte ve dolaşımda 99.322.931 NULS bulunmaktadır, maksimum 210.000.000 NULS’un piyasaya sürülmesi beklenmektedir. NULS coinin en yüksek değerine 10 Ocak 2018’de 8,54 dolar ile ulaştığı ve en düşük değerinin ise 28 Ekim 2017’de 0,0948 dolar olduğu kayda değerdir. Ayrıca, NULS coinin işlem hacmi 23.624.031 dolar ile 319. sırada yer aldığı belirtilmiştir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Santander Private Banking, İsviçre’de Bitcoin ve Ethereum Hizmetlerini Sunuyor

Sonraki Haber

Mastercard, Kripto Dolandırıcılığına Karşı Feedzai ile Güçlerini Birleştiriyor

İlgili Haberler