Non-Fungible Defi: Tek Bir Platformda NFT ve DeFi Sektörünün En İyisi

Mert Bahçe

Non-Fungible DeFi (NFD), kripto para sektöründeki en yüksek verimli farming ile en iyi Non-Fungible DeFi protokolünü piyasaya sürdü. Fungible Token (NFT), boğa sezonuna inanılmaz bir giriş yaparak birçok fenomeni geride bıraktı. Her boğa döngüsünde, kripto dünyasından yeni bir kullanım durumu küresel boyutta dikkat çekiyor. Bu boğa sezonunun yıldızı NFT’ler oldu. Büyük kitlelere hitap eden ünlüler, spor yıldızları, müzisyenler ve birçok sanatçının ilgi odağı NFT’ler oldu. Ana akım sanatçılar ve ünlüler, NFT’ye sahip olmak için geleneksel müzayede evlerini tercih etmiyor. Benzer şekilde DeFi, piyasaya sürüldükten sonraki bir yıl içerisinde popülaritesi ve sunduğu pasif gelir fırsatlarıyla milyarlarca dolarlık bir sektöre dönüştü. Bu durum, kripto kullanım alanlarının değiştiğinin en büyük örneğidir.

NFD, Kullanıcılarına Birçok Kazanç Fırsatı Sunuyor

Non-Fungible DeFi, NFT pazarının en iyilerini ve muazzam fırsatlarını güvenli bir ağda birleştiren yeni nesil bir platformdur. NFD, pasif gelir fırsatları sunar ve kullanıcıların yatırım deneyimini üst düzeye çıkarmak için en yüksek verimi sunmayı hedefler.

Platform, yatırımcılara en iyi kazanç fırsatlarını sunmak adına çok sayıda protokolü tek çatı altında toplar. Örneğin, kullanıcılar para yatırdığında platform otomatik olarak fonlar en yüksek gelire sahip son konsensüse tahsis edilerek kullanıcılara NFD yatırımı deneyimini en üst düzeyde sunmayı amaçlar.

Platform, kullanıcıların satın aldığı token’ları ve gelirlerini herhangi bir kripto para birimi ile değiştirebilen NFD token aracalığıyla çekmelerini sağlar. NFD’nin düşük token arzı, onu en çok aranan ve değerli token ekosistemlerinden biri haline getiriyor. NFT token, Non-Fungible DeFi projesinin bir yönetim token’ıdır. NFD token, fungible olmayan tüm DeFi ürünlerine tam erişim sağlar. NFD token sahipleri özellikle staking, farming ve oyun platformları aracılığıyla DeFi ürününde kazançlarını artıracaktır.

Bununla birlikte NFD oyunları, heyecan ve potansiyel karların birleşimidir. NFD, kullanıcılara birçok kazanç fırsatı getiriyor. Non-Fungible-DeFi projesi ayrıca NFT’leri BSC tabanlı ekosistemlere entegre etmeyi ve böylece NFT yatırımını her token sahibi için daha kolay ve düşük maliyetli hale getirmeyi planlıyor.

İş modeli, NFT yönetim token sahipleri ve ekip tarafından geliştirilen tüm ürünleri, platformları ve NFT’leri sorunsuz bir şekilde kullanabilecek ve NFT ekosistemini en uygun ve kullanışlı hale getirecek şekilde dizayn edilmiştir.

Projenin amacı, dApp’ler ve cüzdanlar ile NFT’ler gibi tüm finansal hizmet ürünlerini “NFD Ekosistemi” adı altında tek bir çatı altında toplamak. NFD ekosistemi, tek bir platform üzerinden en iyi kazanç fırsatını sunmayı amaçlayan dört ana bölüme ayrılmıştır.

 • NFD Play: Blockchain ödül oyunları.
 • NFD Çiftliği: Stake ve farming yaparak temettü kazanın.
 • NFD DeFi: $NFD token’larını tutmak için ultra güvenli cüzdan.
 • NFD Alım Satımı: Token alım satımı ve NFT açık artırmaları için merkezsiz borsa.

Proje, aşağıda bahsedilen sektörün en güvenilir isimleri ile işbirliği içerisindedir:

 • Kucoin
 • NULS
 • MXC
 • Probit
 • BKEX
 • PancakeSwap
 • Protokol Finance

Proje halihazırda DEX platformunu piyasaya sürdü. Kısa süre içerisinde ise piyasaya sürülecek bir NFT pazar yeri geliştiriyor. Merkezsiz borsa platformu NFD DEX adı ile en düşük ücret ve slippage sunar. Buradaki amaç yüksek işlem ücreti DEX’lerinin tekelini kırmak ve BSC zincirinde meydana gelen günlük işlem ücreti hacimlerinde bir değişiklik getirmeye çalışmaktır.

NFD Neden Bir Sonraki BSC Gemcoin?

NFT pazarı ve DEX’in yanı sıra ekosistem, yüksek güvenlikli cüzdanını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. NFD ekosistemi, en yeni trendleri korumak ve en kârlı protokollerin dahil edilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Proje, 10 kat değerli bir mücevher olarak bir sonraki BSC projesi olma potansiyeline sahiptir. En yoğun hype sezonunda başlatılan birçok yeni proje, milyonlarca hatta milyarlarca token ile ortaya çıkıyor. NFD, 15.000’i IEO’lar ve kamu satışı için ayrılmış olan yalnızca 50.000 token ile piyasaya sürülecek. 5.000 token özel satış, 10.000 token farming ve staking için ayrılmıştır. Kalan NFT token’ları ise şu şekilde dağıtılacaktır:

NFT’ler :- 6,000
Borsa :- 4,000
Reklam :- 4,000
Airdrop – 1,500
Danışmanlık :- 3,000
Proje Ekibi :- 1,500

NFD token’ları şu an ön satış yoluyla 35 dolardan satın alınabilir. Bu da 50 dolarlık liste fiyatından %40 indirimli bir yatırım olacaktır. NFD, IEO ile birlikte BKEX ve Probit platformunda listelenecek. NFD, tüm amaçlarını gerçekleştirmek için hazır.

Non-Fungible Defi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Non-Fungible-Defi.com’u ziyaret edebilirsiniz.
Dapp (Dex, Staking,Farming): https://app.non-fungible-defi.com
Twitter: https://twitter.com/nfd_token
Telegram: https://telegram.me/nfdofficialchat
Instagram: https://www.instagram.com/nonfungibledefi/

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
79
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Binance Coin (BNB) Teknik Analizi: BNB Boğaları 300 Dolar Sınırına Dayandı

Sonraki Haber

Merkezsiz NFT Platformu NEFTiPEDiA ICO’su Avantajlar Sunuyor

İlgili Haberler