NFT Satışları Kasımda Artış Gösterdi

Bitcoin Haber

Kripto para birimleri Kasım ayında büyük bir artış yaşarken, NFT veri satışlarında da düzenli bir artış görüldü. 2021’in zirvesinden uzak olsa da, NFT endüstrisinin liderleri bu yükseliş trendinin devam edeceğine inanıyorlar. Nansen blockchain veri analiz platformunun 6 Kasım’da yayınladığı verilere göre NFT satış hacmi 9 Ekim haftasında 56 milyon dolardan, 6 Kasım haftasında 129 milyon dolara çıktı.

SuperRare NFT pazar yerinin kurucu ortağı Jonathan Perkins, bu yükseliş trendinin önümüzdeki aylarda devam edeceğini düşünüyor. Perkins, en kötü dönemin geride kaldığını ve yakın gelecekte NFT piyasasında yukarı yönlü bir dalgalanma beklediğini ifade ediyor.

Perkins, NFT piyasasındaki düşük hacmin “tamamen duygusal” olduğuna inanıyor. SuperRare’ın kurucu ortağı, geçtiğimiz 18 ayda NFT piyasasında hiçbir sürecin yanlış gitmediğini belirtiyor.

Yönetici ayrıca, NFT piyasasının gelecekte çevrimiçi ekonominin önemli bir parçası olacağını ve dikkat çekerek piyasa hacminin artmasına yol açacağını düşünüyor.

CoinW kripto para borsasının ortağı ve iş ortaklıkları VP’si Sonia Shaw, NFT satışlarındaki son artışın sanat ve koleksiyon ürünlerinin ötesinde daha geniş ve derin bir ilgiyi gösterdiğini ifade etti. Shaw, NFT’lerin dijital ve fiziksel varlık yönetiminde önemli bir değişiklik temsil ettiğini ve özellikle Web3 ve metaverse entegrasyonlarıyla birlikte, gelişmekte olan kripto ekonominin önemli bir parçası olduğunu belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

LTO Network ve Kripto Para Birimi LTO Coin Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sonraki Haber

Bitcoin İçin Düzelme Uyarısı ve Uzun Vadede Yükseliş Beklentisi

İlgili Haberler