NBA Yıldızı LeBron James, Popüler Kripto Para Borsası İle El Sıkıştı

Mert Bahçe

Crypto com, Los Angeles Lakers’ın süper starı LeBron James ile çok yıllı bir ortaklık imzaladı. Anlaşmanın parçası olarak kripto para borsası, çocukları Web3 ve Blockchain konusunda eğitmeyi amaçlayan LeBron James Family Foundation I PROMISE programını destekleyecek.

LeBron ve Crypto Com İş Birliği

Ohio eyaletine bağlı Akron şehrinde doğan LeBron James, memleketindeki çocuklara özel bir Web3 programı başlatmak adına Crypto com ile anlaştı. Ortaklığın şartları açıklanmazken Crypto com vakfa finansal destek sağlamanın yanı sıra öğrenciler için Web3 odaklı içerik oluşturmaktan sorumlu olacak. Ayrıca öğrencilere Blockchain teknolojisi hakkında önemli bilgiler aktaracak. James, yaptığı açıklamada Akron’daki çocukların dijital devrimin gerisinde kalmaması istediğini kaydetti: “Blockchain teknolojisi ekonomimizde devrim yaratıyor. Doğup büyüdüğüm yerdeki gibi toplulukların geride kalmasını istemiyorum.”

Vakıf şu anda Akron’daki 1.600’den fazla öğrenciye gerekli kaynakları ve mentorluğu sağlayarak yardım ediyor. Şu anda vakıftan en az 1.100 öğrenci I PROMISE programına kayıt edildi. Bu anlaşma, Crypto com’un LAL stadı Staples Center için 20 yıllık bir isim hakkı anlaşmasının ardından geldi. Önemli tarihe sahip ikonik stadın adı Crypto com Arena olarak değiştirildi.

Önde Gelen Borsa, Ortaklık Çalışmalarını Hızlandırdı

Ortaklık konusunda yorum yapan Crypto com CEO’su Kris Marszalek, LeBron James ile eğitim ve işgücü gelişimine katkıda bulunarak daha kapsayıcı bir yeni nesil inşa etmek için bu ortaklıktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Öte yandan Crypto com, son aylarda spor dünyasında önemli pazarlama adımlarına imza attı. Kripto para borsası, LeBron’un yanı sıra daha önce Formula 1 ve Ultimate Fighting Championship (UFC) ile de ortaklı kurmuştu.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

BSTX Borsasına SEC’ten Blockchain ve Token Onayı Geldi!

Sonraki Haber

Kripto Paralar ve 2008 Krizi Arasında Benzerlikler Olabilir Mi?

İlgili Haberler