Nasdaq’ta Listelenen Coinbase’in CEO’su Gelecek Planlarından Bahsetti

İlayda Peker

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, şirketin ticari olmayan işletmelerinin uzun vadede önemli ölçüde büyümesini bekliyor.

Armstrong Çarşamba günü CNBC’ye verdiği bir röportajda Coinbase’in, Coinbase Earn, banka kartları, staking ve kurumsal saklama gibi işletmelerinin önümüzdeki beş veya on yıl içinde şirketin gelirinin %50 veya daha fazlasını oluşturabileceğini söyledi.

Borsa ve Diğer Hizmetler

Şu anda, Coinbase’in borsa işi ana gelir kaynağı olarak görülüyor. Örneğin, geçen yıl alım satım ücretleri Coinbase’in toplam gelirinin yüzde 86’sını oluşturuyordu.

Armstrong, Coinbase‘in henüz herhangi bir marj sıkışması görmediğini ve kısa vadede böyle bir durum beklemediğini söyledi. CEO konuyla ilgili olarak, “Kısa ve orta vadede ücret sıkışmasını beklemiyorum, ancak uzun vadede, evet, diğer tüm varlık sınıfları gibi sıkışma olabileceğini düşünüyorum.” sözlerini kullandı.

Armstrong bu amaçla, Coinbase’in alım satım dışı gelir akışlarına yatırım yapmaya başladığını ve gelecekte sabit ve öngörülebilir gelir sağlamalarını beklediğini söyledi.

Nasdaq Listelenmesi

Coinbase bugün Nasdaq’da listeleniyor. Armstrong, şirketin doğrudan listelemesinin kripto alanı için bir dönüm noktası anı olarak görülmesini zaten beklediğini söyledi.

Armstrong ayrıca hem Bitcoin hem de Coinbase hisselerine yatırım yapmanın iyi bir bahis olabileceğini, çünkü her ikisinin de harika fikirler olduğunu dile getirdi.

Armstrong konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Herhangi bir kripto varlığına bağlı değiliz, şu anda 100’den fazla kripto varlığı için destek veriyoruz ve gelecekte daha da fazlası olacak.” sözlerini kullandı.

Bunlara ek olarak CEO konuşmasında şu sözlere de yer verdi:

İnsanların bu yeni teknolojiye erişmesine ve kullanmasına yardımcı oluyoruz. Bu yüzden kripto alanıyla birlikte büyüyeceğimizi düşünüyorum.Total
8
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance, Coinbase Hisse Senedi Token’ını Listeleyeceğini Duyurdu

Sonraki Haber

Ben Armstrong Büyük Yatırım Yaptığı Kripto Parayı Açıkladı!

İlgili Haberler