Mind Music Yeni Plak Şirketinin Lansmanını Duyurdu

İlayda Peker

Mind Music Defi Projesi, Ruh Sağlığı Farkındalık Programını Yenilenen Tokenomiklerle Genişletecek Müzik Şirketini piyasaya sürüyor. Müzik yoluyla ruh sağlığı konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan DeFi projesi, kendi plak şirketini kuruyor. Daha önce proje, şirketin müzik etiketi altında piyasaya sürülecek yaklaşık 25 şarkı için bir dizi kapak yayınlamayı amaçlıyordu.

Gerçek bir kullanım durumu olmadan ve yatırımcıları kısa sürede zengin etme konusunda yanlış vaatlerle her geçen gün piyasaya çıkan yüzlerce yeni kripto projesi arasında Mind Music token, zihinsel sağlık sorunları hakkında farkındalık yaratmaya adanmış yeni bir Smart Chain  tabanlı projedir. Proje, pandemi sırasında zihinsel travmaya yol açacak şekilde işlerini ve konserlerini kaybeden müzik bestecisi ve yapımcısı Mike Hamilton tarafından başlatıldı. Hamilton kendi sorunları üzerinde çalışmaya ve başkaları için müzik turları düzenlemekten çok kendi müziğini yapmaya odaklanmaya karar verdi. Koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle işini kaybeden ve kötüye giden sadece kendisi olmadığını fark etti ve bu nedenle müzik yoluyla konuyla ilgili farkındalık yaratmaya karar verdi.

Mind Music Coin’e Yatırım Yapmanın Avantajları

Müzik terapisinin, travmatik beyin hasarı gibi çeşitli zihinsel sağlık koşullarında birçok terapötik uygulamaya sahip olduğu bilinmektedir. Mind Music, dünyanın hayal gücünü yakalamak için müziğin gücünden yararlanır. Milyonlarca insan her gün kötü zihinsel sağlıkla acı çekiyor. Mind Music, küresel ölçekte farkındalık yaratmak için dünya çapında büyük sanatçılarla işbirliği yapmayı planlıyor. Albüm yayınları aracılığıyla Mind Music, insanları inanılmaz derecede önemli, gecikmiş bir sohbet için bir araya getirecek. Mind Music, sonuçta, Mental Sağlık için para ve farkındalık yaratmak amacıyla bir dizi albüm yayınlayarak bağımsız plak şirketi olacak. Şimdiye kadar, ilk projede halihazırda kaydedilmiş toplam 12 parça var.

 • Otomatik Geri Alımlar: Bir Mind Music Coin yatırımcısı olarak kullanıcılar, birkaç farklı yoldan faydalanacaklar. Kullanıcıların Ruh Sağlığı Bilincine katkıda bulunacağı bariz faydaların yanı sıra, yatırım aynı zamanda birçok farklı gelir akışından da faydalanacaktır.
 • Satış Karı: Plak satışlarından elde edilen kârın %80’i akıl sağlığı ve intiharı önleme hayır kurumlarına bağışlanacakken, herhangi bir plak satışından elde edilen kârın %20’si Mind Music Coin’i satın almak ve yakmak ve hatta sahipleri için değerini daha da artırmak için kullanılacak. Mind Music plak şirketi büyüdükçe, yatırımcıların serveti de artacak.
 • Etkiler: Her işlemin %1’i, sahip oldukları coin yüzdesine bağlı olarak sahiplerine yeniden dağıtılır. Bu, bir kişinin sahip olduğu Mind Music Coin miktarının sürekli artacağı anlamına gelir.

Öte yandan proje, her Mind Music Coin işleminde %4 işlem vergisine sahiptir. Bu vergiden toplanan parayı proje geliştirmeyi ilerletmek için kullanacak. İlk albümün piyasaya sürülmesini Kaydetmek, Yayınlamak ve yeterince tanıtmak için yaklaşık 40.000 dolara mal olacak. Her albümün plak satışlarından elde edilen kârın %80’i akıl sağlığı ve intiharı önleme hayır kurumlarına bağışlanacak, kalan %20’si ise Buy & Burn Mind Music Coin için kullanılacak ve sahiplerine kazandırmak için değerini artıracak.

Temel Özellikler ve Token

 Mind Music, yalnızca zihinsel travmadan muzdarip olanlara yardım etmekle kalmayıp, aynı zamanda benzersiz tokenomikleri aracılığıyla yatırımcılara da fayda sağlayacağını görebilen bir amaca dayalı bir kripto ekosistemi kurmayı planlıyor.

MindMusic Coin‘in bazı temel özellikleri şunlardır:

 • Güvenli: MindMusic, kriptografik olarak her işlemin güvenliğini sağlamaya yardımcı olan dağıtık bir eşler arası fikir birliği ağından yararlanır.
 • Hızlı transfer: Geleneksel havale, eşsiz hız ve ödeme işlemcilerinden farklı olarak hızlı blok yürütmenin yardımıyla küresel olarak anında para transferi yapılabilir.
 • Merkezi olmayan: Merkezi bir kolaylaştırıcı olmadan ağ katılımcıları arasında doğrudan işlemler, merkezi olmayan teknolojinin yardımıyla etkinleştirilir.
 • Kullanımı kolay: Kesintisiz gerçek dünya kullanım durumları için tasarlanmış kullanıcı dostu arayüz.
 • Ölçeklenebilirlik: Sektörün işlem gereksinimlerine ayak uydurmak için ölçeklenebilirlik sağlar ve böylece kripto para biriminin toplu olarak benimsenmesini kolaylaştırır.

Tokenomik

Toplam arz: 185.000.000.000.000

TXN Vergileri: %12 Toplam TXN Vergisi

 • %4 Zihin Müzik Fonu
 • %3 Pazarlama
 • %2 Geri Alım
 • %1 Otomatik Likidite
 • %1 Yansıma
 • %1 Yakma

Mind Music Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek için mindmusic.finance adresini ziyaret edebilirsiniz.

TelegramYouTubeSoundcloudSpotifyTotal
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Dev Firmadan Önemli Adım: Walmart Kripto Ürün Lideri Arıyor!

Sonraki Haber

Cardano Kurucusu Mike Novogratz’a Ateş Püskürttü! Konu: ADA

İlgili Haberler