Mind Music, Mind Week Etkinliği Sürüyor: 6 Büyük Etkinlik Gerçekleşiyor

Bitcoin Haber

Mind Music, dünyada hayal gücünü yakalamak ve zihinsel sağlık konusunda farkındalığı artırmak için müziği kullanan, kripto destekli dünyanın ilk plak şirketi olarak tanımlanıyor. Proje, 6 haneli devasa bir bütçeye sahip mega Mind Week’i duyurdu ve bu duyuru kapsamında toplam 6 mega etkinliği bir araya getiriyor. Bir müzik bestecisi ve yapımcısı olan Mike Hamilton, pandemi sırasında işini ve ortaklıklarını kaybetmenin bir sonucu olarak zihinsel stres yaşadıktan sonra bu projeyi oluşturdu. Hamilton, başkaları için müzik turları düzenlemek yerine sorunları üzerinde çalışmaya ve kendi müziğini geliştirmeye odaklanmaya karar verdi. Hamilton, işini kaybeden ve koronavirüs sınırlamaları nedeniyle mücadele edenin sadece kendisi olmadığını anladı ve durum hakkında farkındalık yaratmak için müziği kullanmaya karar verdi.

Öte yandan ekibin ilk projesi 40 kat değerleme yaptı, bu nedenle bu haftanın önemli olduğu ve güncel bilgilerin Telegram kanalı üzerinden alınabileceği ifade ediliyor.

Mind Week, arka arkaya bir dizi önemli etkinliği birleştirerek Mind Music projesine dikkat çekmek için oluşturuldu. Proje, dikkat çekmek için hem Mind Music hem de Baby Mind‘ın güçlerini kullanacak. Yapılan açıklamalara göre hafta boyunca yarışmalar, lansmanlar, sürprizler ve güçlü bir topluluk duygusu olacak. Kullanıcılar, Mind Week boyunca her gece 23:00 UTC’de bir AMA’nın yanı sıra sık sık topluluk buluşmaları ve kapsamlı promosyonlar görebilirler. Satışlar Mind Week’ten bir hafta önce başladı ve bir hafta devam etti. Yapılan açıklamalara göre Mind Week’teki etkinlikler, hassasiyete odaklanılarak ve aynı zamanda unutulmaz bir gezi ve farkındalık yaratacak şekilde titizlikle organize edildi.

Milyonlarca insan her gün kötü ruh sağlığı yaşıyor ve Mind Music, küresel farkındalığı artırmak için büyük uluslararası sanatçılarla çalışmayı planlarken, tabu haline gelen bu konuyu ana akım haline getirmeyi hedefliyor. Proje, #breakthestigma’yı kullanmayı ve albüm yayınları aracılığıyla insanları son derece önemli, uzun süredir ihtiyaç duyulan bir sohbet için bir araya getirmeyi amaçlıyor. Mind Music sonunda kendi plak şirketini oluşturacak ve akıl sağlığı için fon ve farkındalık yaratmak amacıyla bir dizi albüm yayınlayacak. İlk proje için şimdiye kadar 13 parça kaydedildi. İlk sürümü tamamlamak için MindMusic ek 9-13 parça kaydetmeyi planlıyor. Gelirin %20’si Mind Music Token satın almak ve yakmak için kullanılacak, kalan %80 intihar önleme ve akıl sağlığı hayır kurumlarına gidecek.

Mind Week Planı

Mind Music, bir NFT koleksiyonu, yeni bir plak şirketi ve ilk single’larının piyasaya sürülmesiyle yeniden piyasaya çıkıyor. Yapılan açıklamalara göre bu büyük bir girişim olacak. İlk lansman piyasa değerinin 40 kat artması ile sonuçlandı. Mind Week’in en heyecan verici yanı ise Mind Music platformunda yapılacak olan geliştirme serisine bir yol haritası verecek olan bu projenin son aşamasını sunacak olmaları.

Mind Week programı aşağıdaki şekilde ilerleyecek:

  • 6 Aralık Pazartesi: Toplantılar, topluluk oyunları ve yarışmalar
  • 7 Aralık Salı: Record Label Launch
  • 8 Aralık Çarşamba: Trilogy’nin son partının ortaya çıkışı
  • 9 Aralık Perşembe: Mind Music NFT koleksiyonu lansmanı
  • 10 Aralık Cuma: Mind Music Relaunch ve whiteliste’teki ön satış (Pinksale)
  • 11 Aralık Cumartesi: Baby Mind Re-Launch (Fairlaunch)
  • 12 Aralık Pazar: Mind Music ilk tekli yayın (Mixed by Cenzo Townshend)

Bunlara ek olarak Mind Records, piyasaya çıkan plak şirketi ve “HURT” piyasaya sürülen single’ın adı. Proje, single’ın cenzo townshend tarafından mixlendiğini ve U2 gibi büyük isimlerle anlaşma yapmayı planladığını ifade ediyor.

Mind Music, Kripto Paraları Kullanıyor

Mind Music’in birincil amacı, depresyondan ve diğer akıl hastalıklarından muzdarip olanlara yardım etmektir. Proje, hastalara yalnız olmadıklarını göstermeyi ve onlarla bağlantı kurmak için müziğin gücünü kullanarak anlayış yoluyla umut vermeyi amaçlıyor. İnsanlara daha istikrarlı bir zihin yolculuğuna başlayabilmeleri için müzikal bir adım atmayı hedefliyorlar. Kayıtlı müzik endüstrisinin değeri 20 milyar dolardan fazladır. Proje bu pazarın küçük bir kısmını ele geçirmeyi ve acı çeken milyonlarca kişiye yardım etmeyi amaçlıyor.

Müzik, ruh sağlığına kendini adamış kuruluşlar tarafından, gençleri ruh sağlığını tartışmak ve bununla ilişkili damgalanmayı azaltmak üzere bir araya getirmek için kullanılmıştır. 2018’de dijital müzik, küresel gelirin %50’sini ve ABD müzik pazarının %81’ini oluşturdu ve bu da onu bir bütün olarak müzik işinde gelişmenin birincil itici gücü haline getirdi. Mind Music, çıkaracağı müzik albümleri ile bunu temel almayı ve hayır amaçlı satışlarla para toplamayı ve token ekonomisini güçlendirmeyi hedefliyor.

Her Mind Music Coin işlemi, %4 işlem ücretine tabii olacak. Bu ücret ile toplanan fonlar, projenin gelişimini ilerletmek için kullanılacak. İlk albümü kaydetmek, pazarlamak ve yeterince tanıtmak yaklaşık 40.000 dolara mal olacak. Her gün gerçek bir kullanım durumu olmadan ortaya çıkan yüzlerce yeni kripto projesi ve yatırımcıları kısa sürede zenginleştirdiğine dair yanlış iddialar arasında, Mind Music token, zihinsel sağlık endişeleri hakkında farkındalık yaratmaya adanmış yeni bir Akıllı Zincir tabanlı girişimdir.

WebsiteTwitterTelegramSpotifySoundcloudYouTube

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Sandbox (SAND) Metaverse Evrenini Domine Ediyor!

Sonraki Haber

NFT Piyasası 2021 Verileri: Bireysel Alımlar Çoğunlukta!

İlgili Haberler