Mind Music, 15.000 Şanslı Kişi İçin Airdrop Düzenliyor

İlayda Peker

Dünyanın kripto destekli ilk Plak Şirketi Mind music, Coinmarketcap aracılığıyla 15.000 şanslı kişiye 30 trilyon token dağıtacağı bir airdrop başlatıyor. Bu airdrop, Mind Music’i milyonlarca kullanıcıyla buluşturacak ve MND token için itici güç olabileceği düşünülüyor.

Mind Music ayrıca stake havuzlarını başlatarak platformunda stakingi kullanıcıları ile buluşturdu. Stake havuzları, kullanıcılara token kilitlemelerinde %75’e varan APY kazanma fırsatı sunuyor. Kullanıcıların pasif ödüller kazanmak için cüzdanlarını stake havuzlarına bağlamaları yeterlidir. Staking dışında, yerel token ilk olarak CEX Coin Tiger’da listelendi ve bu sayede işlem ve transfer daha kolay hale geldi.

Plak şirketi daha yeni kurulmuş olmasına rağmen, MIND Records’un iyi performans sergilediği ifade ediliyor. İlk yayınlanan single ‘HURT’, Spotify’da onbinlerde dinlenme, yüz binlerce YouTube izlenmesi ve Tik-Tok ve Instagram’da milyonlarca görüntülenmeye ev sahipliği yaptı. 2022 yılı sonuna kadar dünya çapında önemli sanatçılarla işbirliği yapmayı hedefleyen Mind Music, önümüzdeki haftalarda kendi NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek.

Mind Music ve Farkındalık Projeleri

Mark Hamilton, Mind Music’in yaratıcısı. Mark, hayatının çoğunu müzik endüstrisi içinde ve çevresinde geçirerek Mind Music’i güçlü bir konuma getirdi. Mark’ın bu alandaki kapsamlı bilgisinin projeyi daha iyi yerlere taşıması bekleniyor.

Mind Music’in kendi bağımsız plak şirketi Mind Records, Mind Music tarafından desteklenmektedir. Yapılan açıklamalara göre akıl sağlığı için para ve farkındalık yaratmak amacıyla Mind Records bir dizi albüm yayınlayacak. Konuyla ilgili olarak firma, “Biz şimdiden çalışmaya başladık. Şimdiye kadar ilk şarkımızı çıkardık ve ilk albümümüzü kaydettik. Albümün geliri yüzde 80’i intihar önleme ve ruh sağlığı kuruluşları arasında paylaştırılacak, kalan yüzde 20 ise Mind Music Token satın almak ve yakmak için kullanılacak.” sözlerini kullanıyor.

Proje, Mind Music’te depresyon ve diğer akıl hastalıklarından muzdarip olanlara yardım etmeyi umuyor. Platform, insanlara daha istikrarlı bir zihin yolculuğuna başlayabilmeleri için müzikal bir çıkış noktası sağlamayı amaçlıyor. Yakında Mind Music NFT koleksiyonu da kullanıcılar ile buluşacak. İlk koleksiyonda yalnızca 1010 benzersiz NFT olacak ve herkese açık 1000 NFT arasında gizlenmiş 10x özel NFT bulunacak.

Bunlara ek olarak yapılan açıklamalara göre, her Mind Music NFT’si, Mind Record’un ilk albüm yayınının fiziksel bir kopyasıyla birlikte gelecek. Her NFT satın alma işleminde satın alan kişi, Mark Hamilton’dan sınırlı sayıda CD ve dijital indirme paketnin de sahibi olacak.

NFT sahipleri, sadece NFT’yi cüzdanlarında tutarak %1 Mind Music işlem yansımasını alabilecekler ve tutulan her NFT eşit sayıda yansıma alacak.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre Mind Music, dünyanın her yerinden müzisyenlerle işbirliği yapacak olan kendi bağımsız plak şirketinin arkasındaki itici güç olarak tanımlanıyor. Ayrıca MIND Records’un ilk yayınladığı single, müzik yardımı cover şarkı kategorisinde Birleşik Krallık şarkı yazarlığı yarışmasının galibi oldu.

Mind Music Neden Yeni Bir Yatırım Olabilir?

Açıklamalara göre Mind Music, hayal gücünü cezbetmek için müziğin gücünü kullanıyor. Müzik terapisinin; travmatik beyin hasarı, bunama, Alzheimer gibi çeşitli akıl sağlığı ve sağlık hastalıklarında terapötik kullanımları olduğu biliniyor. Mind Music, küresel farkındalığı artırmak için uluslararası sanatçılarla işbirliği yapmayı planlıyor. Mind Music, albüm yayınları aracılığıyla insanları önemli ve uzun zamandır beklenen sohbet için bir araya getirmeyi de hedefliyor.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre Mind Music Coin’e yatırım yapan kullanıcılar çeşitli şekillerde avantajlar elde edecek. Akıl Sağlığı Bilincine katkıda bulunan kullanıcıların görünür faydalarının yanı sıra, yatırım çeşitli gelir akışları da sağlayacak. Plak satışlarından elde edilen gelirin yüzde 80’i ruh sağlığı ve intiharı önleme kurumlarına bağışlanacakken, kârın yüzde 20’si Mind Music Count’u satın almak ve burning için kullanılacak. Proje ile ilgili daha detaylı bilgi almak için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Goldman Sachs’ten Önemli ETH Adımı!

Sonraki Haber

Popüler NFT Koleksiyonu da Ukrayna’ya Destek Oldu!

İlgili Haberler