Milyonluk Takipçisi Bulunan Ünlü Trader: “XRP İnsanları Zengin Edecek”

Mert Bahçe

Youtube’da 1.45 milyon takipçisi bulunan ünlü trader Ben Armstrong, Ripple’ın önümüzdeki dönemde insanları zengin edeceğine inanıyor. Deneyimli isim, XRP’nin büyük potansiyel taşıdığını belirterek SEC ile hikayesinin mutlu biteceğini öngörüyor.

XRP Fiyatı Uçacak

Youtube ve Twitter’da büyük kitlelere hitap eden ünlü analist Ben Armstrong, “XRP insanları zengin edecek. Hepsi bu. Tüm tweet bundan ibaret.” dedi. XRP, ABD Menkul Kıymetler ve Borsako Komisyonu tarafından Ripple aleyhine açılan davadan bu yana önemli bir mücadele veriyor. Aralık 2020’nin sonlardaın Ripple üst düzey yöneticileri XRP’yi kurumsal müşterilere satmakla suçlandı. SEC davasından önce Ripple, Bitcoin ve Ethereum’un hemen arkasında en büyük üçüncü kripto paraydı.

Ripple, havale işlemlerini kısa sürede sınır ötesine aktarmak için tasarlandı. Platform, parayı hızlı hareket ettirmek için dünya çapındaki en iyi bankalarla ortaklıklık kurarak başarılı işlere ima attı. Davadan önce XRP’nin ETH’yi geçmesi için olasılıklar konuşulurken SEC davası token’ı son derece kötü etkiledi. Davanın açılmasından sonra Coinbase gibi önde gelen borsala en büyük kripto valrık yöneticisi Grayscale Investments dahil olmak üzere XRP’yi delist etti. Bu durum XRP’deki yükseliş ivmesini tersine çevirdi.

SEC Davası

Ben Armstrong ve birçok kişi Ripple’ın bu savaştan galip çıkacağına inanıyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Protocol com’a verdiği yeni röportajda Blockchain tabanlı para transferi platformunun şu anda iyileşme aşamasında olduğunu ve sonuçların olumlu geleceğini aktardı. Garlinghouse, Protocol’e yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“SEC ile ilgili olan bu çılgın engellere ve açıkçası dava nedeniyle bazı müşterileri kaybetmemize rağmen çok hızlı bir şekilde büyüdük. 2022’ye çok güçlü bir şekilde başladığımızı hissediyoruz.”

SEC ile karşı karşıya kalmasına rağmen Brad Garlinghouse liderliğindeki Ripple ekibi umudunu koruyor. Dava hala devam ederken Ripple topluluğu güçlü duruşu ile firmasını desteklemeyi sürdürüyor.


Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

EarnableFi: GameFi ve Defi 3.0 Ekosisteminin 100 Kat Büyüme İle Lansmanını Yapıyor

Sonraki Haber

Twitter’dan Sonra Sıra Reddit’e: NFT İle İlgili O Özellik Deneniyor!

İlgili Haberler