Milyarder İsmin Kripto Para Yatırımları!

İlayda Peker

Milyarder Mark Cuban‘ın Ethereum cüzdanı, popüler yatırımcının yatırımlarında bazı değişikliklere gittiğini gösteriyor. EtherScan’a göre ETH, Cuban’ın cüzdanındaki en büyük varlık olmaya devam ediyor ancak Circle’ın USDC stabilcoin’i ikinci sıraya yükselmiş görünüyor.

Popüler Yatırımcının Tercihleri

Şu anda Cuban’ın Ethereum cüzdanında 260.462 USDC var ve USDC’nin, portföyünde geçen ayın sonlarına kadar mevcut olmaması dikkatleri çekiyor. Buna ek olarak elde edilen bilgilere göre Cuban’ın en büyük üçüncü yatırımı veri paylaşımı ve ilgili hizmetler için merkezi olmayan bir ekosistem olan Ocean Protocol’ün kripto para birimi OCEAN. OCEAN Cuban’ın portföyünün yaklaşık olarak %13’ünü oluşturuyor ve cüzdanda 64.249 dolar değerinde OCEAN bulunuyor.

Cuban’ın dördüncü en büyük kripto yatırımı, yaratıcı merkezli, non-fungible token (NFT) platformu Rarible’ın yönetişim token’ı olan RARI. Yatırımcının 51.132 dolar değerinde 6632 RARI’sı olduğu görülüyor. Ayrıca Cuban’ın cüzdanında RARI’den sonraki en büyük yatırım gOHM.

Cuban’ın Diğer Yatırımları

Cuban ayrıca, merkezi olmayan müzik akışı protokolü Audius’un yerel token’ı olan AUDIO yatırımına da sahip. Dallas Mavericks’in sahibi yaklaşık 12.687,45 dolar değerinde 10000 AUDIO tutuyor.

Buna ek olarak teknoloji girişimcisi Fortune ile yaptığı bir röportajda yakın zamanda ETH konusunda “çok iyimser” olduğunu belirtti. Ethereum’u bir iş kanıtı sisteminden hisse kanıtı sistemine götürecek olan birleşmeyi, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı için büyümenin kilit bir katalizörü olarak tanımladı.

Ayrıca Cuban, genel ETH arzının muhtemelen azalacağını ve bunun da yukarı yönlü baskıyı destekleyeceğini söyledi. Cuban, birleşme tamamlandığında ETH’nin deflasyonist bir varlık olma yolunda olacağını tahmin ediyor.


Total
3
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Piyasa Yine Kırmızı: Bitcoin ve Altcoin’lerde Son Durum!

Sonraki Haber

Bu Altcoinler Ralliye Hazır! Tanınmış Kripto Kahini Konuştu!

İlgili Haberler