Milyarder İş İnsanı Mark Cuban, Kriptoya Yeni Başlayanlara Bu Altcoin’i Önerdi

Mert Bahçe

Milyarder iş insanı Mark Cuban, CNBC ile yaptığı röportajda kripto para endüstrisinden bahsetti. Cuban, kripto para piyasasına katılan yeni yatırımcıların Ethereum’u değerlendirmesini önerdi. Cuban’a göre Ethereum maksimum avantaja sahip bir kripto para birimi.

Mark Cuban’ın Görüşleri

Dallas Mavericks sahibi Mark Cuban, kripto para birimleri hakkında konuştu. CNBC ile röportajında Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) ile ilgili şunları kaydetti:

Bir yatırım olarak, Ethereum’un en avantajlısı olduğunu düşünüyorum. Bitcoin, altından çok daha iyi bir varlık.

Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra Dogecoin hakkında görüşlerini bildiren Cuban, popüler şaka kripto parayı farklı bir açıdan değerlendirdi. Dogecoin’in kripto para birimlerini öğrenmek adına ideal bir altcoin olduğunu belirtti. Milyarder isim, kripto topluluklarının piyasayı nasıl etkileyebileceklerini öğrenmek adına Dogecoin’i yeni başlayanlara önerdi.

Milyarder girişimci Mark Cuban; Bitocin, Ethereum, Dogecoin ve birkaç altcoin gibi çeşitli kripto para birimlerinin dahil olduğu bir yatırım portföyüne sahiptir. Ayrıca Cuban’ın portföyünde NFT’ler de bulunuyor.

Başarılı İş İnsanı, Kripto Paraları Destekliyor

Geçtiğimiz nisan ayında Delphi Podcast’inde konuşan Mark Cubani Ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmelerin devrim niteliğinde olduğunu belirtmişti. Akıllı sözleşmelerin DeFi ve NFT’leri güçlendirmek gibi birçok şeyi yapabileceğini aktaran Cuban bunu gerekçelere dayandırdı.

Mark Cuban; Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’e olan ilgisini neredeyse her konuşmasında dile getiriyor. Kripto para birimlerini kullanım durumlarına göre sınıflandıran Cuban, milyarder girişimci olarak bu alanda bir potansiyel gördüğünü belirtiyor. NBA ekibi Dallas Maverick, bu yıl Dogecoin’i ödeme yöntemi olarak kabul etmişti.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Muslim Coins IEO, ProBit Global’de Kullanıcı İle Buluşuyor

Sonraki Haber

İngiltere’de Dijital Para Çalışmaları İçin Yeni Bir Koalisyon Kuruldu!

İlgili Haberler